Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A négereknek, pár arabnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A négereknek, pár arabnak miért tetszenek a kövérebb nők?

Figyelt kérdés

Ezt a saját bőrömön tapasztaltam. Bevallom, nem vagyok sovány, a ducinál is teltebb vagyok, egyébként tényleg adok magamra, de sok srác nem foglalkozik velem. Megértem, félreértés ne essen! :) Szórakozóhelyen főleg, viszont nemrég jártunk párszor olyan helyen, ahol sok néger pasi volt, illetve pár arab... Ők mind úgymond "buktak rám" és még más molett barátnőmre is.

Van valami kulturális különbség, amiből ez fakad, esetleg csak így jött ki a lépés? :)

Nem annyira fontos, de mégis érdekelne azért az a miért... :D


L/20


2011. júl. 14. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a néger nőket ;)

Az arabok meg biztos kilónként adnak el.


Amúgy a nőideál régebben soksok tíz és száz évvel ezelőtt a telt nő volt. Ha megnézel olasz szobrokat amik a termékenységet ábrázolják ott mind telt. És aztán európa fejlődött, míg afrika+négerek meg az arab világ nem. Így gondolom ott megmaradt ez a dolog.

2011. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy szerepet játszanak a kulturális különbségek (pl. szépségideálról alkotott képek). Az is lehet, hogy a világ olyan pontjáról érkeztek, ahol kevésbé érvényesül a "nyugati" szépségideál, miszerint minél vékonyabb = annál szebb. :)
2011. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kövérség ottani szépségideálnak felelhet meg, a szőkeséget és fehérbőrűséget viszont még nem említetted, mert ez a másik gyengéjük.
2011. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, szőke nem vagyok, de eléggé fehér. :DD
2011. júl. 14. 16:29
 5/6 Luke17 ***** válasza:
ha van kedved ismerkedni írj emailt
2011. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de majd megkérdezem :D Az én pasim is fekete és mikor megmondtam neki, h le akarok fogyni, tiltakozott... egyébként sztem onnan eredhet, hogy ők olyan kultúrális környezetből jöttek, ahol nem a nyugati divat a divat, ami manapság nálunk hódít hála a modelleknek meg a médiának, hanem még a régebbi felfogás, miszerint a húsosabb nő erősebb, egészségesebb, több gyereket tud szülni, stb. Náluk ez a beállítódás... speciel az exem, aki szintén néger volt, de amerikából jött és nem afrikából, már kimondottan kérte, hogy igyekezzek lefogyni... szóval a környezet, kultúra válogatja ezt, nem a származás...


21/L

2011. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!