Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még ilyen lányok? :O:O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen lányok? :O:O

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok, akiknek nem az a fontos 16-18 évesen, hogy egy srácnak mennyi pénze van, nem jár minden hétvégén buliba és nem issza le magát, nem dohányzik, és szereti ha törődnek vele, a romantikát, és ha a srác mindig ki tud valami új dolgot találni a párkapcsolat feldobására? és akivel mindenről lehet beszélgetni.


én néha úgy érzem, az ilyen lányok már eltűntek...vagy csak körülöttem nincsenek, vagy túl nagyok az elvárásaim? nem tudom..más is észrevette ezt?



17/F


2010. jún. 25. 22:16
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
*-jon
2011. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 WhiteLabel ***** válasza:

roppant gyökér vagy.

Én is iszok néha, és dohányzok is, mert megtehetem.

Ettől még boldog párkapcsolatba élek, feltudom dobni a kapcsolatom (hiszen nem lenne velem ennyi ideje ha nem tudnám). És alap hogy mindent megbeszélünk. Így szeret ahogy vagyok.

Szóval kötve hiszem hogy azért nincs csajod mert nem iszol és nem dohányzol.

2011. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

22:52-es megteheted, csak halyrá. Most nem azért de hány éves vagy?? (Ha már dolgozol és a saját pénzed költöd akkor nem szóltam!!)

Egyébként én nem dohányzom, igaz, hogy néha elmegyek egyet bulizni ha már kell egy kis kikapcsolódás és sajnos én is a te cipődben járok, már vágyok egy barátnőre aki hasonló az általad felsorolt szempontokhoz és viszonozza az érzelmeimet, de sajnos eddig nem sok ilyen lánnyal találkoztam.

2011. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
Az a baj ,hogy túl könnyűvérűek a mostani lányok!Az a baj hogy a qurválkodás divattá vált!Ilyenekkel amúgy sem jövök össze!inkább legyek egyedül mint hogy kis csitri csajom legyen!
2011. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 WhiteLabel ***** válasza:
23:11 - 19vagyok, dolgozok, barátnőmmel külön élünk a szülőktöl, a saját pénzemet költöm, és nem értem miért lennék mást mint a nagy casanova aki kb annyiból tér el hogy nem cigizik, meg persze gondolom félénk és nem mer oda menni egy lányhoz.
2011. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

23:54-es

Bocs csak azt hittem, hogy te is csak egy nagyképű tizenéves vagy aki arra büszke, hogy rendszeresen feji anyucit meg apucit és elszórakozza a tőlük kapott pénzt. Ha a casanovás kijelentéseddel rám célzol, hogy tisztába tegyük a dolgokat én ha úgy van odamegyek a kiszemelt lányhoz.

18/F

2011. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
hát vannak még ilyen lányok igen csak nagyon ki kell nyitni a szemedet ahoz hogy lássad öket.nehéz ügy elhiszem.én is feltettem már magamnak ezt a kérdést.
2011. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Ha engem kérdezel, nem vagyok félénk egyáltalán, és odamegyek a kiszemelt lányhoz. Azzal nincs gond. túl jófiús sem vagyok... csak körülöttem amilyen lányok vannak...lehet félreértelmezted a kérdést. én az olyan lányokat próbáltam itt leírni akik kb egy egyéjszakás kalandnál többet nem akarnak. és nem vagyok Casanova...nem értem miért kell leugatni az embert, ha azt sem tudod milyen vagyok. Aki nem talál megfelelő barátnőt, akivel lehet komolyan tervezni az azonnal egy lúzer, kock, visszahúzódó félénk köcsög? Szép felfogás...
2011. jún. 11. 14:05
 49/54 A kérdező kommentje:
*kocka
2011. jún. 11. 14:06
 50/54 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen lányok nem kellenek a pasiknak, mert túlságosan unalmasnak tűnnek, mivel nem járnak bulizni. Sajnos én is ilyen csaj vagyok, próbálok rajta változtatni, de még nem sikerült...És mivel nem járok el bulizni ismerkedni sem tudok másokkal:S
2011. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!