Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, a muszlim férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a muszlim férfiak tényleg nagyon féltékenyek és nehezen bíznak bennetek? Akár meg is tiltanák, hogy beszélj adott pasikkal, holott lehet csak egy barátod?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 00:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én is sok muszlimtól hallottam már ezt, hogy az ő párja nem hogy ne cseteljen más férfiakkal, de férfi barátai se lehetnek, mert féltékenyek. A barátom muszlim, közölte, hogy ő nem vesz feleségül, mert nem veszemm fel a hijabot (kendőt) a fejemre - hát akkor így járt, mert én ugyan nem venném fel, hiába próbál zsarolni. Mert hát nehogy már más pasik akár csak rá is nézzenek az ő feleségére,a nő gondoskodjon erről, csavargja magát lepedőbe, nehogy a szegény férfiaknak akár csak egy pillanatra is átvillanjon az agyán a szex.
2018. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszomban pont az ilyen pasikról beszéltem mint az utolsó válaszadó párja. Azt se tudja, hogy milyen szabályrendszer szerint és mit akar, de azért mindenki feleljen meg neki. Haram kapcsolatban az ateista/keresztény/stb. barátnőjétől hijabot akar. Én muszlim vagyok, de az ilyen férfiakon csak nevetni tudok. Azt se tudják, mit csinálnak, aztán csak veszekednek, mert a másik se érti, hogy épp mi zajlik.
2018. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#21 Ha nincs jövőtök és nem tetszik, hogy elvárja, akkor minek vagy vele?:D
2018. nov. 9. 21:45
 24/24 anonim ***** válasza:
talán szerelemből...?
2018. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!