Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, a muszlim férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a muszlim férfiak tényleg nagyon féltékenyek és nehezen bíznak bennetek? Akár meg is tiltanák, hogy beszélj adott pasikkal, holott lehet csak egy barátod?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 00:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%

Muszlim férfi?


Inkább mindenki maradjon a saját fajtájánál.


Amúgy általában a muszlim férfiak nagyon kedvesek és megengedőek addig, amíg teljesen meg nem kapják a célszemélyt. Utána kimutatják a foguk fehérét.

2018. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1 Ez alatt azt érted, hogy elkezdenek szabályokat szabni, irányítgatni, bekorlátozni?
2018. nov. 8. 00:41
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Igen.


(Legalábbis én így hallottam sok helyről)

2018. nov. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Na akkor nem véletlen. Egy ilyen férfival randizgatok egy ideje, és most “szakítani” akar, mert szerinte sokat csetelek egy sráccal. Pedig nem és csak egy barátom, de nem hisz nekem és azt akarja, hogy ne beszéljek vele egyáltalán. A következő meg gondolom az lenne, hogy az utcára se menjek ki.
2018. nov. 8. 00:51
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Az unokatesómnak muszlim a férje. Egyetemen ismerte meg, barátok lettek, majd szeretők. Teljesen liberális és mindenre nyitott modern gondolkodású srác (volt). Addig amíg feleségül nem vette.

Aztán jöttem a szabályok: nem beszélhetett más férfival a férje tudta nélkül, aztán jött kendő a fejre. Tavaly találkoztam vele, akkor már burkában volt.

2018. nov. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell ehhez muszlimnak lenni. Sok magyar férfi is ilyen.
2018. nov. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Muszlim férfi alatt a kuwaiti vállalkozót, az indonéz bolti eladót vagy a török hivatalnokot érted például? Több száz millió emberről van szó. Azt se lehet megmondani, milyenek a magyar férfiak, pedig ott max 8-9 millió főről van szó egy helyről, egy nyelvből és kultúrából. Csak a médiába az jut el, hogy "a muszlimok", es ezert az emberek hajlamosak azt hinni, hogy lehetséges egy egységes közegről beszélni, akik ugyanazt fogják gondolni alapvető dolgokról. Hát, nem, ilyen nincsen.

Ha valakivel ismerkedsz, akkor pontosan tedd fel a kérdést, rá vonatkozóan, és akkor meg lehet mondani hogy felejtős-e a pasas vagy sem.

2018. nov. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, most látom, hogy mar írtál előtte. Ezekkel a férfiakkal (értem ez alatt, aki a valláson kívül randizgat meg társai) azért kell vigyázni, mert ők maguk sem tudják, hogy mit akarnak, ők maguk sem tudják, hogy kik ők es milyen szabályok szerint élnek és fognak akarni élni. Na, belőlük vannak az ilyen horrorsztorik, nem az "igazi" muszlim férfiakból. Pont azert mivel nem tudja mit akar, ezért azt sem tudja, hogy egy házasságban mit akarna. Ezért jönnek a dumák, hogy ő ilyen nyugati, meg nem gyakorolja a vallást meg társai, a partnere meg megnyugszik, hiszen ez a srác biztos semmivel sem különbözik a többitől. Eleinte lehet nem is, aztán jönnek az elvárások, amik egy muszlimának természetesek. Ott mondania sem kell a srácnak, hogy nincs cset más faszikkal, hiszen alapvető, hogy nincs dolga más férfiakkal. Es akkor a barátnő így néz mint most te, hogy ebből mi lesz. Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani az ilyen kapcsolatokat és házasságokat, mintha két ember leülne játszani egy játékot. Az egyik azt mondja, hogy pl. "Mi most monopolyt játszunk.". A másik ezt nyugtázza, játssza is a monopolyt, de a másik nem érti, hogy mit csinál, számára ez nem monopoly, és próbálja a saját szabályai szerint játszatni a másikat, holott az azt hitte, hogy rendes monopolyt fognak játszani, hiszen a másik azt mondta... és a valóéletben ekkor jönnek az ilyenek, hogy a pasi parancsolgatni kezd, miközben ő csinálja a kis dolgait, esetleg nőzik, mert továbbra sincs tisztában azzal a szabályrendszerrel, amiben ő él, amiben a másikat tartani akarja.

Ezért szoktam ilyen lányoknak javasolni, hogy inkább hagyják a dolgot. Az ilyen pasik két szek közül a földre szoktak esni amúgy is, mert olyan muszlima, akivel érdemes is megházasodni, az meg ezeket a pasikat nem fogja szóra sem méltatni :D.

2018. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Multinál dolgozom elég vegyes közegben, ismerek 2-3 hindut, talán egyszer volt muszlim kolléga egy projecten, de nem látszott rajta.



Ehhez képest a GYK-n az összes embernek kiterjedt muszlimokkal kapcsolatos tapasztalatai vannak, minden családba legalább 3-an beházasodtak már, így mindenki pontosan tudja, hogy milyenek

2018. nov. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Találkoztam már muszlimokkal, nem sokkal rosszabbak mint a magyarok. A magyar sunyi csal, bánt, ki nem nézné belőlük. A muszlimok ól igen.
2018. nov. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!