Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy fellépőtársam?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Van egy fiú aki tetszik, 14 éves. Előadáson (tánc) velem szemben áll és mindig rám néz, de amikor ránézek akkor elnéz. És a folyosón meg köszönt (amit nem szokott) és bocsánatot kért mert azt hitte hogy rámlépett. Egy másik előadáson meg elkezdett furcsa mozdulatokat tenni, és meg néztem, aztán rámnézett és egy ilyen :D arcot vágott.

Szoktam vele beszélgetni msnen, egyszer megkért hogy vegyek neki valamit külföldön, de aztán mondta, hogy nem akar kihasználni...

Most meg megkértem, hogy hadd csináljak vele képeket az utolső fellépésem miatt (mert az lesz az utolsó), és azt mondta hogy persze


Légyszi ne írjatok szexszel kapcsolatos "poénos" válaszokat


2010. jún. 25. 00:11
 1/6 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy tetszik neked, a leírtak alapján neki is tetszel, menjetek el sétálni, vagy fagyizni, aztán majd kialakul
2010. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt már ellőtted egyszer!

A második válaszadót sunáznám!

2010. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

TERHES VAGY!


Najó ez csak vicc volt.


Mozdulj rá és kész.


Amúgy mien képek? o.O

2010. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
te vagy a második hozzászolo magadat sunáznád? :D
2010. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
olyan képet amiről mind1 h szar mert utolsó fellépésről kell az emlék
2010. jún. 25. 01:05
 6/6 anonim válasza:
Ha neked tetszik, jelezd ezt neki, de neki kéne lépnie férfi létére. De mivel még nem férfi, elnézhető neki..
2010. jún. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!