Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tetszik egy fellépőtársam?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Van egy fiú aki tetszik, 14 éves. Előadáson (tánc) velem szemben áll és mindig rám néz, de amikor ránézek akkor elnéz. És a folyosón meg köszönt (amit nem szokott) és bocsánatot kért mert azt hitte hogy rámlépett. Egy másik előadáson meg elkezdett furcsa mozdulatokat tenni, és meg néztem, aztán rámnézett és egy ilye :D arcot vágott.
2010. jún. 23. 23:26
 1/8 Seraph ***** válasza:
Kezdetnek beszélgess vele. Aztán majd alakul szépen. Biztos hogy tetszel neki.
2010. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Szerintem a múltkor én is ráléptem a lábadra, jajj, légyszi ne haragudj meg érte, esetleg kárpótolhatlak egy fagyival?" Többi már rajtad múlik.
2010. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát szoktam vele beszélgetni msnen, egyszer megkért hogy vegyek neki valamit Amerikában, de aztán mondta, hogy nem akar kihasználni...

Most meg megkértem, hogy hadd csináljak vele képeket az utolső fellépésem miatt (mert az lesz az utolsó), és azt mondta hogy persze

2010. jún. 23. 23:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Még köszönt is? Fiú??? Na neeee....
2010. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy mekkora van!

Az egy biztos induló pont.

2010. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
menj be hozzá az öltözöbe és nyomjatok le egy hardcore sex et xD
2010. jún. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hívd el néha egy egy kiruccanásra és gondoskodj róla hogy jól érezze magát. ezekután biztos ragaszkodni fog hozzád
2010. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amikor csináljátok a képet akkor kezdj el vele beszélgetni, és ha már belemerültök a beszélgetésbe akkor hívd el majd sétálni vagy fagyizni esetleg egy másik napon..

vagy msnen beszélgessetek többet...(:

2010. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!