Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi lenne a reakciótok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drazicc kérdése:

Lányok! Mi lenne a reakciótok, ha egy pasi (udvariasan) leszólít, bemutatkozik és megpróbál megismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
Utcán, tömegközlekedési eszközön vagy akárhol máshol. Úgy állnátok hozzá, hogy úristen ki ez?? vagy uhhm ezt a srácot megismerném szívesen. Vegyük úgy, hogy egy jóképű pasi.
2018. okt. 25. 16:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen az eddigi válaszokat.


4es: Talán a te válaszod van a legközelebb a realitáshoz, nekem ilyenek a tapasztalataim, bár talán hozzátartozik az igazsághoz, hogy általában egy lány azért eleinte zavarba szokott jönni és rávágja hogy van barátom, csak hogy lezárja a szorult helyzetet, ez mennyire játszik?


5ös: Ezek szerint te már csináltál ilyet, nem volt pozitív tapasztalatod egyáltalán?


6os: szórakozóhelyen tényleg annyival jobb ahol az adott srác a tizedik abban a percben aki odamegy lányhoz? És az aki a hétköznapi gondjaival van elfoglalva, neki nem pont a napja fénypontja lenne ha pl egy helyes pasit megismerne?


Amint említettem vannak tapasztalataim, de engem nagyon foglalkoztat, hogy mi folyik le egy lány agyában ilyenkor? Szívesen várom a további válaszokat :)

2018. okt. 25. 17:10
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#5 Én sem értem, hogy ha annyira nem érdemeljük meg a te kitüntetett figyelmedet, akkor miért is nem akadsz le rólunk...? Nem érzed az ellentmondást? Egyébként a hozzád hasonlóak fél perc alatt tudják rendezni az alacsony vérnyomásom... mégis mit képzelsz magadról, azért mert TE, TE márpedig ismerkedni akarsz, igenis kötelessége a megszólított nőnek is ismerkedni (akarni) veled, és nehogymár csak úgy válaszolgasson neked, hanem igenis vegyen részt a - láthatóan általa nem igazán kívánt - interakcióban?! Mégis hogy képzeli, hogy nem lelkesedik és nem hugyozza össze magát a gyönyörtől, amiért TE (és még x másik) megszólítottad őt, és TE (meg még x másik) márpedig dumcsizni akarsz?! Hát elmész te a büdös francba...

Kérdező: örülnék az egyértelmű megközelítésnek, mert egyrészt így mindketten megússzuk a felesleges köröket (pl. 5-ös által vázolt eset ilyen), és így gondolom téged is kevésbé “vágna földhöz” a visszautasítás; megköszönném, és elmondanám, hogy foglalt vagyok.

Ha szingli lennék és szimpatikus lennél, akkor valószínűleg szóba elegyednék veled.

2018. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

6-os voltam.

A felvetésedre a válaszom, de lehet. Lehet hogy az a napja fénypontja, de engedd meg, hogy én csak a magam nevében tudtam nyilatkozni. Lehet más lány, mást mondd. :)

Én a szórakozóhelyet az inkább választott terepnek tartom - a magam részéről.

2018. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%
Minden a külsődön múlik. Ha jól nézel ki, szívesen ismerkedik veled. Ha nem, elküld a francba, vagy egyszerűen csak nem vesz tudomást rólad.
2018. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

Örülnék neki, mert eddig sosem történt ilyen velem (leszámítva egy néger külföldit, aki annyira nyomult, hogy szabályosan el kellett menekülnöm előle).

Jelenleg párom van, tehát normálisan megmondanám neki, hogy értékelem a leszólítást és hogy volt bátorsága, de foglalt vagyok. Ha nem lennék kapcsolatban és szimpatikus lenne, akkor megadnám az e-mailem (telefont sokszor nem veszem észre) és elmennék vele egy kávéra/teára/randira.

2018. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
3%

13-as. Pontosan erről van szó, hogy úgy el vagytok szállva magatoktól, hogy persze hogy unottan-undokan válaszolgattok csak mindenre. Mert minek többet beleadni, ha amúgy naponta jön több is.

Pontosan ezért érdemelnétek meg, hogy minden pasi leszarjon titeket mind.

Pontosan, hogy nem én vagyok itt a nárcisztikus hanem ti!

2018. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
“úgy el vagytok szállva magatoktól, hogy persze hogy unottan-undokan válaszolgattok csak mindenre.” - Nem. Sokatoknak ez a mániája, de akkor sem. Nem azért válaszol egy nő unottan-esetleg undokan, mer’ annyira odavan magától, hanem azért, mert NEM AKAR beszélgetni veled, de te lexarod ezt, és ráerőszakolod magadat és a társaságodat. Ennyi a “titok”. Én is csináltam már ilyet nem egyszer, és könyörögtem magamban, h lássa már, milyen unszimpatikusan viselkedem, és hagyjon békén. Mielőtt azzal jönnél, hogy akkor mérnemmondommeg; ha egyértelmű szándéknyilatkozat (pl. kérdező példája) nélküli nyomulást utasítok vissza (bármennyire udvariasan is teszem ezt), csak megalázást kapok; nemisakartamsemmitteértettedfélre, és a szokásos mérvagyúgyelszállvamagadtól. Ha nem utasítom vissza az alapbóp nekem rossz, hiszen mint mondtam belekényszerítesz egy helyzetbe, amit qurvára nem akarok, de muszáj, nem tudok mit csinálni. Erre az egyetlen “fegyverem”, hogy érzékeltetem veled, hogy nem akarom ezt az egészet, nem akarok beszélgetni veled és nem szeretném a majd x idő múlva kibújó randimeghívást/kontaktkérést megvárni - nem mellesleg képzeld, a te idődet sem szeretném pazarolni, hidd el -, ezért mindent megteszek, hogy minél unszimpatikusabbnak láss engem, érezd, hogy teher vagy, és fejezd be minél előbb. Érted?
2018. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az intellektusától függ hogyan fogadnám a közeledését!
2018. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
96%

Halihó, phaszfejek, annyira qrva unalmasár ez a "ha jóképű vagy".


IGEN. MINDENKI OLYAN PÁRT AKAR, AKI NEKI TETSZIK.


Tegyétek túl magatokat rajta. Rengeteg nő van, akik nektek sem potenciális jelölt. Mert túl kövér, rövid a haja, elmúlt 25, nem zöldeskék a szeme...


Fejezzük be ezt, hogy persze, ha helyes. Igen. Senki nem akar olyannal dugni, akitől hányingere van. Ti sem.

2018. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%
17-es, hmm. Koszi, igy mar ertem.
2018. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!