Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mivel lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mivel lehet titeket levenni a lábatokrĺól egy randin?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 00:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2010. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Figyelsz rá, beszélgetsz vele, estleg meghívod valamire, nem a pénz miatt hanem maga a gesztus céljából (pl. egy fagyi). Bokok és a randi végén hazakíséred és h mikor találkozzatok legközelebb.Én enek örülök a legjoban mert érzem hogy felkeltetem az érdeklődését. :)
2010. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ha elmegy veled randizni akkor azt hiszem nem érezned kéne a randi után, hanem tudnod kéne már akkor amikor elhív, hogy felkeltetted az érdeklődését:D
2010. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

ha jó az illatod és ápolt vagy ápolt: jobb a kétszemöldök mint az egy, nem koszos a körmöd és sztem nagyon szexi ha egy pasinak van egy kis borostálya..nemtudom de ez személy szerint nekem egy biztonságérzetet ad. és ha néha csak szexin rámosolyogsz attol tuti h pacává fog olvadni tőled.

És nagyon fontos h legyen saját véleményd mindenről, még akkor is ha egy dologban nem értetek egyet. Ne légy kiszámítható...kb ennyi:D

2010. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Szija.

Szerintem létfontosságú, h egy pasi ápolt legyen.az ápoltság alatt azt értem, ha nm ötméteres karmais vannak, nincs alattuk piszok, meg ienek.. Imáádom, ha a pasi 'illatozik' de persze nm úgy, h ötlitert fúj magára a kölniből, mert mindenkinek van egyfajta illata. Ne mindig nekünk kelljen beszélgetést kezdeményezni, főleg a randi elején, amikor még feszültebbek vagyunk. Legyen egyfajta kiállásod, szal húzd ki magad, és imádom ha vkinek szexi hangja van:$:$xD:D Próbáld elütni a feszültséged, jólenne egykét bók, persze nmbaj, ha burkolt célzás. Éreztesd azt, h te v a pasi, és h nm a csajnak kell megvédeni téged, ha az utcán letámad titeket egy pedofil v mittomén. Szerintem ilyenkor tök bizonytalanok vagyunk, nmbaj, ha kicsit rámenősebb v, de nem túlságosan. pl szemezés meg ienek.

2010. jún. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kampos bottal.
2010. jún. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Udvariassággal (elég ritka dolog manapság,mindkét fél részéről)
2010. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Jó megjelenés, kedvesség. Ami tuti megbolondít, ha egy férfi eleinte távolságtartó, de mégis kezdeményező.

Egy példa ,hogy megértsd:

Finoman megsimogatja az arcom. Mikor várnám, hogy megcsókol, még nem teszi, húz egy kicsit, nem rohan le, de kedvesen kezdeményez.

2010. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Azért ez a "két szemöldök jobb mint egy" ez kicsit meredek volt.Álljon már meg a fáklyás menet... ne csináljunk már divatot a bu.ziskodásból.

Mi lesz a következő????Hogy egy kis szemhéjfestéket tegyél fel, meg rúzsozd ki magad????Na ne má....

Férfi ő nem egy kö.csög!!!

2010. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az udvariasság. De tényleg. Szerintem ez a legfontosabb.
2010. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!