Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen csajozós dumával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajozós dumával, tudnak levenni a lábadról?

Figyelt kérdés

Viccessel vagy komollyal ? bunkó(szúrós) stílusban vagy kedvesben?

És , hogy melyik helyszín a legjobb erre szerinted?


Elsősorban lányok válaszait várnám , de írhatnak férfiak is akinek van valami jól bevált (persze olyan nincs) ,vagy egyszerűen csak így hozta az élet egy véletlen folytán.

(nemet és kort írjatok)


/Remélem a bunkó ,viccelődő kedvűek elkerülik ezt a kérdést/


Nem problémáim megoldására kérdezem , hanem tanulmányozom a kapcsolatokat.


2011. júl. 6. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kedves/vicces
2011. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőre bejössz a lánynak, bármilyen dumával leveheted a lábáról. Ha nem, akkor pedig semmilyennel.
2011. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
megkérdezte megyek e csocsózni. azt mondtam nem. szerelem volt első látásra *.* :-D
2011. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csajozós dumával??(játszmázás) Úgy vettem észre hogy az őszinteség a legütősebb, mert úgy lesz az ember egyedi, és ismételhetetlen, no meg mutatja a bátorságát is az illetőnek.


Játszmázni az szokott aki fél a fájdalomtól, a kudarctól, biztosra akar menni, a könnyebb utat szeretné választani, no meg nincs gerince, magyarul gyáva, ja és a felelősséget se meri felvállalni. Hímek esetében az ilyeneket Csernus szerint érdemes PPnek nevezni :)

2011. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
jó a csöcsöd, kő kóla?, xDXDXDXDXDxD
2011. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

semmilyennel , ha jó a pasi akkor elég ha odajön és meghív egy fagyira (v másra, mind1).

Ha csúnya a csávó akkor a legfrappánsabb dumát is levághatja akkor is elküldöm.Ezek a hülye szövegek csak rontanak.Ha bejön a csávó és elkezd hülyeségeket mondani ahelyett hogy simán elhívna , akkor meggondolom h akarok e tőle bármit is...

2011. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja és 19/L voltam
2011. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
és a lényeg, hogy nem számít a külső XD
2011. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egy túrós fagyira
2011. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát van akik azzal hitegetik magukat és másokat h nem számít a külső... én sose tettem :D nekem nagyon is számít.

19/L

2011. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!