Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen csajozós dumával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajozós dumával, tudnak levenni a lábadról?

Figyelt kérdés

Viccessel vagy komollyal ? bunkó(szúrós) stílusban vagy kedvesben?

És , hogy melyik helyszín a legjobb erre szerinted?


Elsősorban lányok válaszait várnám , de írhatnak férfiak is akinek van valami jól bevált (persze olyan nincs) ,vagy egyszerűen csak így hozta az élet egy véletlen folytán.

(nemet és kort írjatok)


/Remélem a bunkó ,viccelődő kedvűek elkerülik ezt a kérdést/


Nem problémáim megoldására kérdezem , hanem tanulmányozom a kapcsolatokat.


2011. júl. 6. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
figyelj, hozzám odajöhet az a pasi akiért én oda vagyok olyan szöveggel hogy "kő kola?" nem küldeném el. de jöhet egy csúnya pasi, akármilyen iszonyat jó szöveggel, nem kellene, mert ha nem tetszik akkor mindegy mit mond....
2011. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

csajozós duma xDDDDDDDD

jót röhögtem,kis onliner:D

2011. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Részemről ezekkel nem igazán. Engem más dolgok vesznek le a lábamról.

Pl.: váll megsimítása, hosszan a szemekbe nézés, mosoly vagy mikor "véletlenül" hozzáér a karomhoz az illető:) Nem nagy dolgok, de hatásosak. Szerintem ezek a "módszerek" jobbak, mint valami betanult erőltetett csajozós szöveg:)


Lehet csak én gondolom így, nem tudom:)


17/L

2011. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olyan hogy garantált bejövő duma olyan nincs. Nem az a lényeg mit mondasz, illetve teljesen mindegy mit mondasz, mert az számít, hogy Ki mondja, és hogy adja azt elő. A csajok szerintem a spontán nem nyomulós szöveget szeretik.


27/F

2011. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!