Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan döntsek két lány közül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek két lány közül?

Figyelt kérdés

27F vagyok


Randizgatok két lánnyal pár nap eltéréssel ismertem meg mindkettőt és túl vagyok mindegyikkel az 5. randin,de nem tudok közülük választani mindegyik tetszik.


Az egyik 18 éves a másik 23

A fiatalabb sportol focizik, szép a mosolya, elbűvölő lány egy igazi egyéniség nem egy plázacica különleges lánynak gondolom.(Tinderről ismerem)


23 éves a kolléganőm, okos és talpraesett megtudd nevettetni.És nagyon vonzó az alakja.


AZ a baj,hogy mindkettővel jól érzem magam viszont munka mellett kevés a szabadidőm és választanom kellene.



2018. okt. 10. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez valami tébolyda?

5 randevú után jellemről, és munkahelyi kapcsolatról beszéltek? a kérdező 5 randi alatt hogy tudott meg a 2 lányról annyit hogy melyik mennyire jó a szexben? A kolléga nő csak jobban be van "járatva", de a 18 éves is lehet még igazi szexdémon. Annyira előítéletesek a hozzászólásaitok?

Ki az a barom, aki először kimondta hogy házinyúlra (kolléganő) nem lövünk? Miért ne lehetne jó kapcsolat 2 munkatárs között? hisz ők ismerik csak igazán egymást, mert többet vannak együtt, mint a családdal.

De a kérdés is sátít, itt-ott!


-Édesapám! Megnősüljek? Vagy ne nősüljek?

-Mindegy fiam! Úgyis megbánod!

2018. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Írhatunk akármit, úgyis azt választod, amelyiknek nagyobb a melle.
2018. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!