Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogyan döntsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
3 hónapja van barátom életemben az első, de ezalatt az idő alatt megismerkedtem egy másik sráccal is, akivel rengeteget beszélgetünk, egy héten belül már másodszor mentünk el sétálni és nagyon felé húz a szívem, de nem akarom megbántani a barátomat. Mit csináljak? A srácnak tetszem és nem verne át.

2014. dec. 17. 22:09
 1/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2014. dec. 17. 22:10
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd a barátod 3 hónap még nem nagy idő 1 hét alatt kiheveri. Nem lenne értelme tovább folytatni,mikor Te is tudod magadban,hogy Téged a másik pasi érdekel. Legyél okos. Hagyd ott a barátodat tényleg,viszont várj egy kicsit a másik sráccal,nehogy padló legyen a vége. :)
2014. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, 3 hónapja vagy együtt a barátoddal, miközben más felé kacsintgatsz. Szerinted??? Dobd a mostanit, menj az újhoz, aztán majd lesz valami. Még fiatal van, és nem egy x éves komoly kapcsolatról van szó, ne agyalj rajta.
2014. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat ez egy nehez kerdes... en szerintem valasztanod kell a ketto kozul. Ugy ertem megsem elhetsz ugy egy pasival hogy kozben massal szeretnel lenni... vagy az egyikrol, vagy a masikrol le kell mondanod... sajnalom... ez szar helyzet... mindenesetre sok sikert
2014. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezzel nem megyek semmire! Akkor lennék ribi ha megcsalnám a barátom de erről szó sincs! Beszélgetni szabad ugyanúgy ahogy a fiúknak is szabad nézni más lányokat attól hogy van barátnőjük.
2014. dec. 17. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tudod,hogy mit csinálsz,akkor miért is van a kérdés?!
2014. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!