Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan döntsek két lány közül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek két lány közül?

Figyelt kérdés

27F vagyok


Randizgatok két lánnyal pár nap eltéréssel ismertem meg mindkettőt és túl vagyok mindegyikkel az 5. randin,de nem tudok közülük választani mindegyik tetszik.


Az egyik 18 éves a másik 23

A fiatalabb sportol focizik, szép a mosolya, elbűvölő lány egy igazi egyéniség nem egy plázacica különleges lánynak gondolom.(Tinderről ismerem)


23 éves a kolléganőm, okos és talpraesett megtudd nevettetni.És nagyon vonzó az alakja.


AZ a baj,hogy mindkettővel jól érzem magam viszont munka mellett kevés a szabadidőm és választanom kellene.



2018. okt. 10. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Dobj fel egy pénzérmét. Vagy döntsek helyetted?
2018. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem tudsz választani, akkor ne válaszd egyiket se, mert egyik se olyan fontos számodra, hogy könnyű szívvel a másik helyett válaszd.

Legalábbis én így tennék.

2018. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben mindkettőt "dönteném"! :-)


Ne dönts most. Főleg ha még egyikkel sem volt egy csóknál több. Gondolom az lehetetlen hogy elmeséld nekik, hogy egyszerre ismerted meg őket, egyszerre kerültél közel hozzájuk, és most érzelni viharban vagy amiből szeretnél mihamarabb kikerülni. Egy elfogadó világban elképzelném, hogyha még nem volt egyikkell sem semmi, akkor 3-asban randizzatok sétáljatok , de ez itt szerintem nem jó út!Ha hideg fejjel nézed a 23 éves hamarabb fog komoly kapcsolatot akarni. Kérdés hogy Te mit szeretnél most? Jókat kefélni, vagy családot alapítani?


Jaaaaa, és azt tudod hogy most ők is itt vannak, és hasonló kérdéseket tesznek fel? :-)

2018. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

3as mert családalapításkor nem lehet jókat kefélni?


Nem mondom azt, hogy ha komolyat akarsz, akkor válaszd a 23 évest. Semmi garancia rá, hogy alkalmasabb lenne komoly kapcsolatra, mint a 18 éves. Vannak olyan nő ismerőseim (23-24 év körüliek),akiknek gimi óta(!!!) megvan a barátjuk, van ahol baba is van már és a srácok akkor voltak 24-26 év körül. Szóval egy 18 évessel is lehet komolyan tervezni.

A döntés a tiéd. Legyél férfi és tudj választani a kettő közül, mert 27 évesen illene tudnod önalló döntéseket hozni..

Ahogy faterom mondaná: amíg kettő van addig válogathatsz is.


24F

2018. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
A kettő közül a kollégádat dobd ki. Mert az nem egy jellembajnok. És már abból, hogy munkahelyen kezdett férfi kollégával, már sok minden leszűrhető.
2018. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5: a kerdezo a te logikad szerint jellembajnok? O is munkahelyen kezdett ki kollegaval.



Ettol fuggetlenul a munkahelyi lanyt hanyagolnam, mert szerelmes nem vagy, egyik lanyba sem (kulonben fel sem merult volna a kerdes), es a munkahelyi kapcsolatok igen rizikosak.

2018. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
6 A pasik mindenkivel kikezdenek, mert akire tudnak rámozdulnak. A másik oldal a lényeg.
2018. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
6 Abban igazad van. hogy a kérdező sem egy jellembajnok..mert erős férfi sosem kezdene melóhelyen senkivel.
2018. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért nem sietném ennyire el a kolléganőm kidobását.Ágyban ő bevállalósabb mint a másik lány.
2018. okt. 10. 15:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Ha valamelyiket szeretnéd nem is lenne ott a másik. Szegény csajok :(
2018. okt. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!