Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy mostanában egyre több az olyan pár, ahol a lány a magasabb?

Figyelt kérdés
Ha városban megyek az utcára,mindig szembejön velem egy ilyen pár

2018. szept. 30. 13:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

mi egy magasak vagyunk a feleségemmel....persze magassarkúba magasabb.....én nem kompenzálok semmivel, hiszen alapból isten vagyok :-)


Jó olvasni a "ilyen nem lehet" " a lányok nem szeretik az alacsonyabb pasikat"


Hiszen ez is azt bizonyítja isten vagyok :-)


Mindig magasabb nőim voltak.....imádom az emberek arcát figyelni az utcán.......

2018. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11


Na ezt mondom, hogy te pl személyiséggel abszolút kompenzálod (ha akarod, ha nem, ez történik) hogy nem vagy olyan magas.


Magabiztos lehetsz, tökös, jó dumás, kezdeményező. Ezeket bírja szinte minden csaj és egy csomó simán elnéz mellette más dolgokat. De erről is szól az ismerkedés, hogy kidomborítsuk a pozitívat, semmi baj ezzel

2018. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!