Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy mostanában egyre több az olyan pár, ahol a lány a magasabb?

Figyelt kérdés
Ha városban megyek az utcára,mindig szembejön velem egy ilyen pár

2018. szept. 30. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Mindenki azt látja, amire koncentrál. Én meg mindenhol kézen fogva sétáló nőket látok.
2018. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Már nincs jelentősége a fizikai erőfölénynek vagy jó 100 éve, így igen, termetesebb nő kisebb férfi páros felállás is beszirávorog apránként ide is. Nyugati társadalmakban már régebben elfogadott.
2018. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Igen, a többmillió éves ösztönöket legyőzik pár évtizedes civilizációs normák.


Neeeem. Ha alacsonyabb pasival is látsz nőt, arra az a férfi keményen rákompenzál valamivel. Izmossággal, vagy nagyon nagy dumával, viccességgel, önbizalommal, vagy pénzzel.

Nincs ingyen ebéd a természetben.

2018. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
csak te
2018. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ritkán látok ilyen párokat. A baráti körömben sem vágyik egy lány se alacsonyabb pasira, ahogy én sem. Szóval azért ez a jelenség semmiképp sem nevezhető gyakorinak.
2018. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A szelektív látásod miatt vszeg csak ilyen furcsa esetekre figyelsz fel. Azt én is elismerem, hogy olykor látok olyan párokat, ahol a csaj magasabb, csak annyi a bibi, hogy ott a pasi is min. 175-178 cm-es valamint jóképű és sportos és a csaj az igazán csinos, magas modell alkat. Mint a sztárok/focisták körében a WAG-ek vagy modellek:

[link]

[link]

[link]

Tehát nem úgy néznek ki együtt mint 2 mélynövésű törpmanó, mert a pasi átlagmagassága hozzátesz annyit, hogy a csaj colosan is törékenynek érezze magát. Ilyen párosítást 170 vagy azalatti pasik esetén soha nem látok.

Emellett továbbra is inkább az a drasztikusan jellemző felállás, hogy a pasi min. 10-15 centivel magasabb a csajtól miközben alsó hangon eléri a 178-180 centit, ami már elég a legtöbb középmagas csajnak. De 170 vagy azalatti pasikat én általában mindig egyedül egy oldaltáskával szoktam látni magányosan bóklászni az utcákon.

2018. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azok a pasik is 170 centi körül vannak,akiket látni szoktam.De 160 körüli pasit is láttam 170 körüli lánnyal,nem is egyet.Lábujjhegyre is állt hogy megcsókolja a csajt :P
2018. szept. 30. 15:52
 8/12 anonim ***** válasza:

7


Elég a bu ziskodásból

2018. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi ebben a b..ziskodás?
2018. szept. 30. 21:58
 10/12 anonim ***** válasza:
"Lábujjhegyre is állt hogy megcsókolja a csajt kettőspont pééééé"
2018. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!