Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már ilyen valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Volt már ilyen valaha?

Figyelt kérdés
hogy annak idején járni akart veletek egy lány vagy fiu de nagyon ronda volt és amikor ujra láttátok egymás az évek során bombázo vagy jóképű pasi lett belölle és megbentátok e hogy annak idején nem jártatok vele
2010. jún. 22. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem én is így vagyok ezzel, bár nem szeretnék egoista lenni de 2 évvel ezelőtt barátnőim és barátom se volt.. most hogy fogytam 10 kilót egy nyár alatt és odafigyelek magamra sok pasi néz utánam az utcán és barátom is van már egy ideje:) barátnőim pedig rengeteg:)
2010. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nah az jo:D
2010. jún. 25. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!