Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze jöttem a tanárommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jöttem a tanárommal, de megbántam. Hogy vessek véget ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdődött az egész amikor is egy fesztiválon találkoztam az egyik tanárommal. 2 éve ismerem és szimpatizaltunk eddig is egymással de úgy mint tanár-diak, de semmi több. Viszont azon a fesztiválon elkezdtünk beszélgetni és persze ittunk is és hát a vége csók lett ...És nem is egy csók, jobban mondva heves csokolozas. Nagyon furán éreztem másnap magam és ő is.Par napra rá megint találkoztunk,de az már megbeszélt találkozó volt. Nálam volt a lakásomon...boroztunk a teraszon és beszélgettünk. Csók volt, más semmi. Tényleg nagyon szimpatikus pasi és jót beszélgettünk, jól megértettük egymást. Azóta többször is találkoztunk, volt hogy az iskolai öltözőbe bújva izzott a levegő köztünk. Ez így mind szép és nagyon izgalmas csakhogy az iskolai órán borzasztóan zavarban vagyok és ami még nagyobb baj, hogy úgy érzem nekem nem alakulnak ki olyan érzések mint amilyenek nála. Mondta hogy nagyon megszeretett és kedvel és hogy találkozzunk többet és hogy ő többet is akarna ha én is akarom...túl sok minden történt ahhoz hogy ezt csak úgy abba lehessen hagyni, főleg hogy a tanárom akit minden nap látok es tőle kapom a jegyeket is. Nem tudom hogy mi lenne a helyes...buta és bántó kommenteket légyszi ne írjátok...true story es nagyon egy fura helyzet...ha valakinek van tapasztalata vagy csak ötlete amivel tudna segíteni akkor megköszönnem!

2018. szept. 16. 19:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azt se tudod, mit akarsz? Mondanám, hogy csapj az asztalra, de gyenge ribi vagy!
2018. szept. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!