Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozni fogok egy sráccal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni fogok egy sráccal. Anyunak hogy jelentsem be?

Figyelt kérdés
szóval van egy srác, netről ismertem meg. más városba lakunk. hogyan mondjam meg anyunak hogy szeretnék vele találkozni?:)
2010. jún. 22. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mindenkinek másmilyenek a szülei, én vagyok az, aki utazgat, de a szülei nem tudnak erről semmit :) Nekem ha megtudták volna akkor: Hol jártááááál?! *mosoly* hááát kecskeméten, jólvanna :) ők: ja jó.
2010. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség!

Nehogy már Te menj a pasihoz! A pasi menjen le hozzád, ez sztem alap kellene, h legyen. Eddig csak távkapcsolataim voltak, és mindig én mentem ha randira került sor. Ha valóban kellesz neki, ő majd lemegy érted.

22F

2010. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is nem rég ismerkedtem meg a neten egy fiúval és nem sokára talizunk és ő jön hozzánk (48 km - ről). Apám azt mondta, hogy ha találkozni akarunk ő jöjön el ne a lány fusson a fiú után.
2010. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!