Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozni fogok egy sráccal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni fogok egy sráccal. Anyunak hogy jelentsem be?

Figyelt kérdés
szóval van egy srác, netről ismertem meg. más városba lakunk. hogyan mondjam meg anyunak hogy szeretnék vele találkozni?:)
2010. jún. 22. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért kell azt elmondani? :)
2010. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Anyu: szeretnék találkozni egy sráccal

bár ha ennyire kreatív vagy inkább maradj csöndbe

2010. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

mert én megyek hozzá...és az pest:)

amúgy eddig nem volt probléma..mert mindig helybeli srácokkal randiztam és ott nem jelentettem be. de ez azért más. meg ha látja hogy elmondom neki, és őszinte vagyok akkor könnyebben elenged.

2010. jún. 22. 17:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Először is jólenne kor..

Másodszor ne légy hülye,és ne menny el!

Mióta fut a csaj a pasi után???Fordítva szokás..Ha szeretne veled találkozni ő mennyen..Pesten azt csinál veled amit akar..Nincsenek ott ismerőseid..Elmentek hozzájuk,nincs otthon senki,esetleg megerőszakol mit csinálsz?Sírhatsz anyuci után..Nem lesz ott egy ismerő se..

Mennyen ő..Helybéliek hamarabb segítenek neked,mint vadidegenek....Ha esetleg probléma adódna..


ÉS EZT VEDD KOMOLYAN!

2010. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát azért igazán mehetne ő is hozzád. Milyen messze laktok egymástól, és milyen gyakran jársz pestre? Mert ha sokszor, akkor nem feltűnő az se, ha nem mondod meg. Ha meg el akarod, akkor mondj annyit, hogy találkozol egy sráccal akit régebb óta ismersz, és ennyi, ekkor mész és ekkor jössz haza...
2010. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

én 17 ő 18.

jó persze...megértelek.meg minden.de ő nem olyan...és most tudom azzal fogsz/fogtok jönni hogy mi alapján állítom ezt mikor csak msnen beszéltünk.de már elég hosszú ideje beszélünk. és ha körbe nézel elég sok kapcsolat született úgy hoyg neten ismerkedtek meg...és a mai napig is tart..és ők is egyszer találkoztak:O:)...amúgy természetesen nem este 10kor egy sötét sikátorban találkozunk, nem megyünk hozzájuk, hanem a margitszigetre megyünk...

azért köszönöm a válaszokat:)

2010. jún. 22. 17:27
 7/13 A kérdező kommentje:
Én fehérvári vagyok (kb 60km) ritkán járok Pestre. unokatesóm ott lakik.szóval vagy úgy lenne hoyg hozzájuk mennék és akkor közbe találkoznánk. de mivel unokatesóm msot nem ér rá.ezért egyedül megyek
2010. jún. 22. 17:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is fehérvári vagyok (voltam) egy fél éve várpalotáról járok be, 18 éves vagyok, de elmondanám: anyám nem tudja, hogy ismerem Budapestet, nem tudja hogy voltam sokszor Kecskeméten. Mondjuk engem alapjáraton hosszú pórázon tartanak, akárhova mehetek az országban ha van rá pénzem. Sőt, én attól se riadnék vissza ha felugranék Ausztriába, a szüleim tudta nélkül.
2010. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ:).

igazából amiatt is szólnék anyunak mert ha esetleg lesz valami komolyabb dolog akkor alap hogy elmondom..és akkor azért már kérdezgetne:)

2010. jún. 22. 18:21
 10/13 anonim ***** válasza:
csak azt ne csináld hogy nem mondod el én így szívtam be egyszer.:S nagyon durva volt... csak lazán éés őszintén
2010. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!