Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Be merjek ülni a kocsiába?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be merjek ülni a kocsiába?

Figyelt kérdés
neten megismertem 1 férfit ő 27 én pedig 18. Most találkozunk először, és kocsival jön. A környéken nincs park meg ahol lehetne sétálni, azt mondta majd beülünk a kocsiba és beszélgetünk. De ez a férfiak szemében nem azt jelenti h felkínálom magam? Beüljek vagy ne?
2010. jún. 22. 17:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

1 hete ismered szal nem idegen!?:O én nem ülnék be!

ha nem is szatír akkor is csak megakar b@szni!

2010. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Szólj valami megbízható ismerősödnek, hogy jöjjön ő is kocsival(persze a csávónak nem kell tudnia róla) és ő majd követ titeket a kocsival és figyeli ha gebasz van. Esetleg mindjárt állíthatod hívásra a telódat, hogy csak egy gombnyomás legyen és már hívja is.
2010. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Én beülnék a kocsijába.

Józsi/72

2010. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Az meg már milyen találkozás hogy mindenki készenlétbe van állitva ha történik valami akk segitsenek neki szerintem ne ülj be a kocsiába menjetek el sétálni. szerintem nem vagy vissza taszito csak tisztába vagy azzal hogy mik történnek meg ebben a mai világban. Fontos!! Sose bizz meg senkiben!!!!!!
2010. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
ha meg csak ugy talizik veled hogy ha beülsz a kocsiába akkor inkább offold a tagot. ha normális megfogja érteni hogy miért nem szeretnél beülni a kocsiba.
2010. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Én sem mernék beülni a kocsijába. Tök jó idő van nem hiszem hogy nem lehet sétálni vagy fagyizni egyet hát de most komolyan.Ha rendes a srác ezt megérti első tali ugyis.

Viselkedj felnött ember módjára ha már 18 éves vagy :)

2010. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Én beültem egy 29 éves férfi kocsijába,akkor voltam 17 :-)

De mi nem egy hete csevegtünk,hanem több hónapja és valóban meggyőződtem arról,hogy nem szatír :-)


Azóta együtt vagyunk,immár több,mint másfél éve :-)


Én azért inkább sétálnék vele először,mert egy hét msn-en ismerettség nagyon kevés.

Vagy még ne találkozzatok...Kicsit csevegj még vele!


19/L

2010. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
neharagudj nem akarlak megbántani,de 18 éves létedre elég butuska lehetsz, ha ennyi realitás nincs benned . Hahóóó ez a világ tele van mocsok emberekkel ,akik kegyetlen dolgokat tesznek a másikkal. Most nem csak a szex,bármi, lehet egy pszihopata is nem ismered személyesen, msn-en összevissza tud irni mindent az nem a valóság!!én soha nem találkoznék netes pajtival isten ments!de ha már találkoztok is ,és mondjuk tényleg normális nem feltétlen kell egy kocsiban?? nem gyanus neked h. neki máshol nem felel meg csak a kis kocsijában? Persze könnyű lesz a dolga házhozszállitás , meg se kell erőltetnie magát:) és te még azon aggodsz h. nem sértődik e meg azon ha nem ülsz be a kocsijába,jeszusom
2010. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


Szóval szerintem pont ettől tart "rendes lánynak",hogy látja,hogy nem ülsz be idegen mellé.

Ebből következtethet arra,hogy mások mellé sem csücsültél be eddig :-)


Csak ügyesen!

2010. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Én beültem, úgy hogy 2 napja ismertem, bár személyesen. Természetesen elkezdett nyomulni, de nem volt szatír, így amikor kértem, hogy álljon le, megértette és békén hagyott. Ettől függetlenül szerintem ne ülj be a kocsiba, ha szatír is nyilván nem köti az orrodra, "hogy jól sejted csak megakarlak d.gni".
2010. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!