Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Be merjek ülni a kocsiába?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be merjek ülni a kocsiába?

Figyelt kérdés
neten megismertem 1 férfit ő 27 én pedig 18. Most találkozunk először, és kocsival jön. A környéken nincs park meg ahol lehetne sétálni, azt mondta majd beülünk a kocsiba és beszélgetünk. De ez a férfiak szemében nem azt jelenti h felkínálom magam? Beüljek vagy ne?
2010. jún. 22. 17:07
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
24%
Ülj be. Miért? Mert ha azt a srácot akarod akkor kockáztatnod kell. Ha meg nem oké valami akkor meg ne ülj be. ÜDV23F
2010. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
áh hozzám nem akarom, akkor össze kéne takarítanomXDXD ah jó komolyra fordítva elsőre még nem akarom idehívni
2010. jún. 22. 17:24
 13/39 anonim válasza:
Szentem ha normális a pasas, akkor megkéne értenie és elfogadnia az álláspontjaidat.Pont.
2010. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Én már jártam így!azt mondta beszélgetünk!

És úgy is lett!XD

2010. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
25%
Énis jártam így azota van egy 2 éves lányom, az apját többé nemláttam ....
2010. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
h-h nem láttad???
2010. jún. 23. 20:20
 17/39 anonim ***** válasza:
h h nem látta. talán ugyhogy beült a csaj a kocsijába a csávo jol megbaszta és most már van töle egy kétéves gyereke gondolom a pasas meg lelépett. ne legyél már ennyire naiv.
2010. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Én a helyedben semmiképpen nem ülnék be az autóba. Nincs olyan hideg, hogy ne lehetne az utcán lenni. Üljetek be valahova, sétáljatok. Neten ismerted meg - nem egy életbiztosítás. Persze lehet, hogy rendes gyerek, de jobb elsőre óvatosnak lenni. Msnezés, az semmi! Elvisz az autóval valahova, ne adj' isten megerőszakol, megver - ki fog neked segíteni, senki!!!! Persze reméljük, hogy nem ilyen, de esélyt se adj neki!


Találkozzatok a városban, ő leparkol valahol, és sétáljatok el egy közeli kávézóba, cukrászdába. Tudod Te így alakítani, ha akarod. Ne kockáztass!

2010. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

én sem ülnék be! Pont, ha normális a pasi,akkor nem akadékoskodik ilyenen!!

28/L

2010. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
de nem tűnök ezzel visszataszítónak h még a kocsiába se merek beülni?? Vagy nem tűnök ezzel betegesnek?
2010. jún. 24. 18:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!