Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemét dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét dolog?

Figyelt kérdés
Tehát mikor egy fiú elkapja a fejét mikor meg akarod csókolni?Ez a fiúnak vagy a lánynak cikibb?
2010. jún. 22. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
B.uzi!
2010. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek ciki. Azt inkább a lány szokta. De miért kapod el a fejed? amúgy is neked kéne a lányt megcsókolni, nem a lánynak téged.
2010. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány!
2010. jún. 22. 14:14
 4/9 Funktasztikus ***** válasza:

kicsit gáz

14F

2010. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak még nem akarja, vagy játszik kicsit, nem feltétlen ciki
2010. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg tőle, lehet várni akar még
2010. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem akaratlagos, tehát nem szemétség, sokkal inkább önkéntelen, ösztönös, ergo valami miatt nem vonzódik hozzád. Neked szarul esett, azért érzed szemétségnek. Ha nincs köztetek szikra én nem erőltetném. Jó dolog az egészben, hogy legalább letesztelted, keress mást!
2010. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 lehetőség van

-bu.zi

-ronda a csaj

-büdös a szája a csajnak

2010. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát nem tudom mik a körülmények... Volt hogy én is elkaptam a fejem amikor a legjobb barátom barátnője letámadott:D Amúgy ha semmi ilyesmi nincs akkor az a srácnak a cikibb.
2010. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!