Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés
3 éve lett vége a kapcsolatomnak és azóta semmi.. úgy érzem hogy érzelmileg egy nagy csőd vagyok. Inkább lelkileg tudnak nagyon megsebezni.. nem vagyok egy csúnya gyerek, de úgyérzem hogy más már nem hiányzik az életemből, csak egy lány. Magabiztos vagyok, és általában én kezdeményezek, de mégsincs semmi...:S Tanács??
2010. jún. 22. 01:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok csúnya srác, és a ribancokat sem kedvelem..mondasz valamit:)
2010. jún. 22. 01:38
 12/18 anonim ***** válasza:
mert hiányzik valamelyik fogad muki
2010. jún. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Én sem vagyok csúnya, se kövér, még audim is van, mégse mászik rám egy ribanc se soha egy buliban. :D Szóval ez nem kötelezvén. Az élet szar...
2010. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Funktasztikus ***** válasza:
mintha magamat hallanám kedves kérdezö igaz fiatalabb vagyok:D a belsö számit nekem is de azért nézzen ki valahogy:Dfigy ismerkedj bárhol:D
2010. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én ugyanigy vok vele csak lányban pedig én se vok csunya söt megnéznek az utcán is buszon mindenhol és mégse jön össze semmi söt bulikba se jönnek oda nem értik bnöim is miért :s
2010. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem is sajnos ugyan az a problémám mint a kérdezőnek

Nem találok egy olyan csajt akinek kellenék 16/F

2010. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert a csajoházhoz nem fiúkat kell felszedni, te homártasi!
2010. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
hát lehet ezen neked azért nem kell gondolkodnod, mert búza vagy.. vagy sosem volt csajod :)
2010. jún. 30. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!