Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés
3 éve lett vége a kapcsolatomnak és azóta semmi.. úgy érzem hogy érzelmileg egy nagy csőd vagyok. Inkább lelkileg tudnak nagyon megsebezni.. nem vagyok egy csúnya gyerek, de úgyérzem hogy más már nem hiányzik az életemből, csak egy lány. Magabiztos vagyok, és általában én kezdeményezek, de mégsincs semmi...:S Tanács??
2010. jún. 22. 01:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2010. jún. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
18 leszek nemsokára
2010. jún. 22. 01:08
 3/18 anonim ***** válasza:

A lelkedben kell rendet tenni.

De ne foglalkozz a dologgal, mert annál rosszabb. Próbálj nem is gondolni erre, és akkor megoldódik jobban. A lányok is megérzik, ha görcsösen akarsz barátnőt, elriasztja őket. Legyél továbbra is magabiztos, de ne vidd túlzásba. Az is lehet, hogy nem a megfelelő lányokkal ismerkedsz, gondold át, hogy neked külsőleg-belsőleg mi is a fontos, és kezdj el ez alapján nézelődni, lehet várnod kell még 3 évet, az is lehet, hogy már holnap találsz valakit.

Az is jó, ha találsz magadnak egy úk szórakozóhelyet vagy hobbit, ahol megismerhetsz új embereket.

Sok sikert!

2010. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ne keresgéld annyira a kapcsolatot,szerintem nagyon rávagy állva h bnőt szerezz.Nyugizz,majd jön magától.:) Velemis ezvolt a gond..leálltam a témáról,és vártam még jött,és íme,boldog kapcsolatban vagyok.:)

18/F

2010. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha nem kezdted volna még az oviban.. :D 3 éve ért véget? akkor mikor kezdődött? :DD
2010. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2010. jún. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
7 hónapig tartott.. számolj csak. Nem vagyok ráállva a nőzésre.. 1 év alatt talán ha 2 lánnyal szeretnék összejönni.. utoljára 8 hónapig udvaroltam egy lánynak.. Nekem elsősorban a belső a fontos, de azért nézzen is ki valahogy az illető.
2010. jún. 22. 01:15
 8/18 anonim ***** válasza:

dumálj velem :)

17/L

2010. jún. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nekem oké :)
2010. jún. 22. 01:23
 10/18 anonim ***** válasza:
de am ha jolnézel ki járj buliba ott tuti sikered lesz jaéskeresd a kevéssbé ribancokat :)
2010. jún. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!