Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem flörtöl, mert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem flörtöl, mert ilyen zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés
Minden lánnyal laza, igazi flörtölőgép, velem ellenben tök más; eleinte vicelődött, de azt sem olyan "flörtölősen", mint a többi lánnyal, azonban mára már ez sincs meg. Velem teljesen máshogy viselkedik, mint a többiekkel. Nem olyan harsány, sokat mosolyog, meg ilyen "kedves". Nem úgy értem, hogy nem szeretem, hogy ilyen, sőt, nagyon szeretem, hogy ilyen normális, csak arról van szó, hogy rossz látni, ahogy más lányokkal sokkal kötetlenebb.

2018. szept. 3. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A "kimértebb" szót keressük?
2018. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
utálom az ilyen embereket,állandóan röhögnek,fúj, ilyenkor lelépek gáz
2018. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet azok a lányok külsőre be is jönnek neki, vagy nem tart olyan lazának, és tart tőle, hogy többet látsz bele.
2018. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!