Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak, mikor és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, mikor és miért jöttök zavarba, ha egy lány flörtöl, vagy szerintetek flörtöl veletek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jöttem még zavarba flörttől. Miért jönnék?
2018. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
63%
Nem jövök zavarba. Elmúltak már azok a (tinédzser) idők.
2018. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha alkalmatlan időpontban teszi azt.

ez sem hoz zavarba,csak mivel nem tudok odafigyelni,belemenni meg végképp nem, ezért a flört indító beszélgetésre a válaszom lerázónak hathat.

2018. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pl. ha kapcsolatban vagyok
2018. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mondjuk e-mailben pár vicces, nem kimondottan flörtölős üzenettől, de akár úgy is értelmezhető, miért jöhet zavarba valaki ?
2018. máj. 16. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon félénk
2018. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában közönbös vagyok a flörttel szemben, mert a csúnya lányok szoktak nálam így nyomulni. Nem jut eszembe olyan, hogy nekem tetsző lány kezdett volna velem flörtölni. Általában én szoktam kezdeni az incselkedést flörtöt stb... és gyakran be is jön 😉 izgalmasnak gondolom, kiszámíthatatlan, dttől élvezetes. De semmiképp sem zavarbaejtő 😃
2018. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Zavarba akkor jössz ha hirtelen ér az inger... Ha már több perce beszélgettek és megpróbálod zavarba hozni az nem fog sikerülni... csak abban az esetben ha előtte fogalma sem volt hogy tetszik neked.... ezt meg ugye elég nehéz eltitkolni...
2018. máj. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MessorKing18 válasza:
Ha valakivel előazör randizok mindig elpirulok...
2018. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert bal4f87szok vagyunk és össz555esz87rjuk magunkat attól, ha valaki kezdeményez anélkül hogy facebookon értesítést kapnánk róla előre.


Ez a 21. század.


Egyébként a nők is néha nagy kerek szemmel néznek ha leszólítom őket. De szerencsére csak egy részük. A többinél sikeres vagyok.

2018. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!