Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha lenne egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha lenne egy lány, aki tetszik és értelmes is, mi oka lenne, ha nem szeretnél tőle semmit?

Figyelt kérdés
Kicsit béna a kérdés tudom. Van egy srác, akivel még alig párszor találkoztunk. Bejelölt, de én írtam rá napokkal később. Úgy tűnik, kedvel engem, értelmesnek tart, tetszem neki es állítása szerint le is feküdne velem. Nincs senkije, de mikor elhívtam randira, lelkesnek tűnt, majd lemondta. Ez már egy hete történt, azóta nem tudok róla semmit. Kb 2x-3x írtam rá összesen, nagyon kedves olyankor,de nem viszi a "fonalat" tovább. Megalázkodni nem fogok, nem írok már neki, csak nem tudom elképzelni, mi lehet a baj.Önbizalma bőven van, nagy csajozó hírében áll, de nagyon intelligens, megfontolt, normális srác.
2018. máj. 3. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pull-push. Úgyis meg fog dugni, nyugi.
2018. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mert akkor tenne vmit az ügy érdekében.
2018. máj. 3. 22:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Húha, érezd magad megtisztelve, hogy le is feküdne veled. Azt hiszem, ez az igaz szerelem fizikai manifesztációja...:)

Kell neked egy nagy csajozógép, hogy 25. legyél a sorban? F.uck woman logic...:)

2018. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szoktam kezdeményezni a pasiknál :)
2018. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondtam. Csak próbálom megérteni, hogy mi lehet velem a baj, h nem keres. Azt, h lefeküdne, azért mondtam, h van kémia (gondolom), de vmi mégiscsak hiányzik ezek szerint.
2018. máj. 3. 22:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet az oka, hogy mégsem érdekled annyira, vagy játszmázik, de mindkét esetben azt mondom, hogy hagyd.
2018. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Édesen, veled nincsen semmi baj, leszámítva azt, hogy egy olyan srácon agyalsz, aki annyira sem tisztel, hogy a szemedbe mondja (hanyagul odalöki) hogy lefeküdne veled. Más gondolni rá és akarni egy kapcsolat keretein belül és más egy listán huszadiknak lenni. Nincsenek komoly szándékai, mert aki úgy gondol rád, az nem játszadozik, hanem keres. Nem hiszem, hogy vigasztal, de nem csak téged szédít.

Valószínű hogy nem fogadod meg, de egy előrelátó, jó tanács: kíméld meg magad egy szivtöréstől és még csak a gondolaton, hogy vele foglalkozol is suhanj tovább.

22L

2018. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, h más (is) van a képben. Azt is tudom h el kell engednem. Csak konnyebb lett volna, ha tudom, mi miért történt.
2018. máj. 4. 05:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem rájött, hogy nem tudna könnyen megfektetni és ezért nem ír. Nem lehet tudni.

Hagyd szépen a srácot, keress valaki értelmeset.

2018. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem eltett téged a "rossz időkre". Akkor fog keresni, ha épp nem jön össze azzal, akivel szeretne.

Én nem foglalkoznék vele. A férfiak egy jó része nem csak azzal szexelne, aki nagyon tetszik neki, hanem van náluk ez a bizonyos egy patronos nők kategória. Nem bántani akarlak ezzel, tudom mennyire s**r érzés, én is jártam így egyszer.

2018. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!