Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha lenne egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha lenne egy lány, aki tetszik és értelmes is, mi oka lenne, ha nem szeretnél tőle semmit?

Figyelt kérdés
Kicsit béna a kérdés tudom. Van egy srác, akivel még alig párszor találkoztunk. Bejelölt, de én írtam rá napokkal később. Úgy tűnik, kedvel engem, értelmesnek tart, tetszem neki es állítása szerint le is feküdne velem. Nincs senkije, de mikor elhívtam randira, lelkesnek tűnt, majd lemondta. Ez már egy hete történt, azóta nem tudok róla semmit. Kb 2x-3x írtam rá összesen, nagyon kedves olyankor,de nem viszi a "fonalat" tovább. Megalázkodni nem fogok, nem írok már neki, csak nem tudom elképzelni, mi lehet a baj.Önbizalma bőven van, nagy csajozó hírében áll, de nagyon intelligens, megfontolt, normális srác.
2018. máj. 3. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Millió oka lehet. Mivel nem ismerünk téged, nem lehet valami releváns válasz.

De a kérdés leírás alapján is lejön, hogy azon lelkesedsz, hogy leakar feküdni veled. Pedig szerintem ez még nem kéne téma legyen az ismerkedõs szakaszban. Így elèg kihasználás szaga van. Na meg az ilyen “nagy csajozóstól” nem meglepõ. Attól, hogy “értelmes” vagy, még nem biztos, hogy TOP1-es vagy neki... Tetszeni tetszel neki, de nem vagy a legjobb választék:))

2018. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#5

Ez nem így mūködik. Nincs olyan, hogy “valami baj van veled”, mert 1 pasinak nem tetszel. A legnagyobb baj veled az, hogy 1 pasin vagy leragadva. Ismerkedj mással is. megfelelõsdit játszani értelmetlen.

Amúgy megnyugtatlak, ha tényleg akarna valamit tõled, akkor idõvel majd megkeres, de addig is ne erõlködj emiatt, legyen már tartásod.

2018. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem fogom keresni többet, azért meg nem alázkodok. Vki írta, h le vagyok ragadva egy férfinál. Ez sajnos úgy tűnik, igaz, de megpróbálom elfelejteni és nyitott lenni másokra is. Köszönöm ☺
2018. máj. 4. 11:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Én mondhatom neked, hogy le akarok veled feküdni? És én le is fekszem, ha megígérem! Akár már ma is hívhatsz, este is ráérek. De szerintem minden férfi így van ezzel.
2018. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!