Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdeklem vagy csak kedvtelésbő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy csak kedvtelésből flörtöl?

Figyelt kérdés

Pár hete észrevettem, hogy az egyik személyi edző a tornatermember, folyton figyel, előbb visszafordult ahogy elsétált előttem és rám mosolygott, aztán szemeztünk, mosolyogtunk egymásra, folyon elsétált előttem felém fordult és mosolygott, később már munka közben, ha éppen volt valakivel akkor is rám mosolygott, aztán jött a kacsintás és köszönés, újabban meg is kérdezi, hogy vagyok, de sosem állt meg, hogy beszélgessünk.


Újabban pedig amikor találkozunk rám kacsint, akár több alkalommal is egy óra alatt, és akkor is, ha éppen valakivel edz. Ma is éppen nyújtott egy lányt, közben engem bámult és rám kacsintott.


Mit akar? Az evindens, hogy flörtöl és én is viszonzom, de mégsem történik egyelőre ennél több.


A történethez még hozzá tartozik, hogy mindez egy nyugat europai orszagban zajlik, nem igazán tudom, mennyire azonosak az udvarlasi szokások a mieinkel, vagy a helyzet eleve más, mivel végül is ő itt dolgozik, esetleg azt akarja, hogy én közeledjek felé, mivel ő nem igazán közeledhet a munkahelyi szabályok miatt, vagy csak flörtöl mert ilyenek a személyi edzők és semmi többet nem akar?


Ti mit gondoltok?



2018. márc. 28. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem lépett,azt,hogy egy jó biznisz men a kategóriájában.
2018. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha potenciális ügyfelének tekintene, akkor már profi módon odajött volna hozzám, nem gondolod? Ahhoz nem kellene kacsintgatnia meg flörtölnie heteken át.
2018. márc. 28. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!