Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem ír vissza a pasi akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír vissza a pasi akkor már nem is erdeklem?

Figyelt kérdés
Szóval neten megismertem egy külföldi srácot, aki eljött múlt héten Magyarországra hogy találkozzunk 2 napra. Jól ment minden, jól éreztük magunkat. Aztán visszament és 2 napja nem válaszol arra amit írtam neki. Előtte mindig többet írtunk. Mikor elvaltunk egymástól akkor is abban maradtunk hogy februárban újra jon, és még írt is, hogy szerencsésen megérkezett,hogy köszöni a találkozót még stb. Még írtunk egymásnak egy két napig, aztán 2 napja semmi. Pedig látta amit írtam és mindig fent van Facebookon és WhatsAppen is. én nem akarok megint írni neki. Cikinek érzem. Főleg ha azért nem ír hogy már nem erdeklem.
2018. jan. 22. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon valószínű, hogy alkalmi időtöltés voltál neki, főleg ha még le is feküdtel vele.

Az lenne csak szánalom a köbön, ha azután, hogy így lesz.rt megint felkeresne, amikor újra jön Magyarországra, remélem, lesz benned annyi tartás, hogy képenröhögöd.

2018. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szokták ilyenkor csinálni. Rájönnek, hogy értelmetlen lenne bármi komolyabba belevágni a távolság miatt. Nemis értem, hogy te mit szeretnél..
2018. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval mielőtt jött mondtam neki, hogy nem fogok lefeküdni vele, ha ezért jön maradjon is otthon. De mondta, ha a sex érdekelné akkor nem jönne ilyen messze érte. Nem is volt semmi. Persze próbálkozott. Haha lehet túl naiv voltam :D
2018. jan. 22. 12:09
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem szokott Magyarországra jönni csak úgy. Most is miattam jött. Szabadságot vett ki meg minden. Amúgy 10 évvel idősebb nálam. Lehet ez is az egyik gond

Hát hogy mit szeretnék? Igazából nagyon rendes és kedves volt egész végig. Örültem volna neki ha lesz folytatás

2018. jan. 22. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Tíz év, az nem egy csodakülönbség.
2018. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem eléggé érdekled! Gondolj csak bele, ha neked igazán fontos valaki kibìrnád hogy ne reagálj arra amit ìr??? Bár a férfiak egy külön állatfaj....a fene sem tud kiigazodni rajtuk.Elnézést a ritka kivételektõl!!!
2018. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha látta amit írtál, de nem válaszol, akkor esélyes, hogy már nem érdekled. Ha mégis, mindenképp rajta a sor, szóval, szerintem se írj neki újra.
2018. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most már vég képp nem értem a pasikat. Láttam hogy online és csak annyit írtam hogy hogy van. Mondom ha nem ír akkor tudom mi az ábra. Erre azonnal válaszolt hogy jól van, és épp most beszél a húgával rólam, mert küldött neki a közös kepeinkbol. Most komolyan, pasik miért csinálják ezt?!?!
2018. jan. 22. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!