Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mekkora elvárásaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mekkora elvárásaitok vannak a leendő partner felé?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés, hogy mennyire magasak (és milyen jellegű) elvárásaitok vannak egy srác felé és ti mennyire tartjátok magatokat vonzónak?
2010. jún. 21. 21:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

-legyen a szakmájában lelkes és sikeres (ez betanított munkástól a multimilliárdosig érvényes :)

-tudjak vele beszélgetni, legyen pár közös vonás

-nem árt ha jól néz ki, bár az a lényeg, hogy nekem tetsszen, ne a barátnőimnek

-adjon biztonságot

-élje aktívan az életét (ne a tv előtt punnyadjon)

-vegye figyelembe a bulizási szokásaimat (hogy szeretek :D)

2010. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ja 17 voltam :)
2010. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Legyen izmos de nem olyan mint 1 kétszárnyas szekrényajtó, legyen szexis, jól nézzen ki, igényes, jó azért ha foglalkozik magával, a legfontosabb, hogy legyen focista mert nekem azok jönnek be (nem a pénzük miatt), ha egy harmadosztályú csapatban játszik azse lenne gond, aztán törődjön velem, ezt nem úgy értem h halmozzon el ajándékokkal csak mondja h szeret...kedvesség

(16)

2010. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

és ha kiderül hogy kicsi a szerszáma ?

akkor az összes pont odaveszett .. :o(

2010. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
a csajok elvárása mindig emelkedik én igyekszem hozzáigazodni egy lányhoz és mindent megadni neki de a legtöbb lány mindig egyre többet akar! Amugy is minek nö semmi értelme a legtöbb nem tudja mit jelent egy párkapcsolat csak azt akarják hogy eltartsd öket meg vigyed magaddal spanyolországba egyiptomba stb. de lehet hogy csak én fogok ki mindig ilyeneket! 23/F
2010. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
na igen .. az idő múlásával aztán tök mindegy hogy magas a pasi vagy nem ... a csajsziknak majd előjönnek az "igényei" egytől-egyig - ide menjünk oda menjünk , ezt vegyél azt vegyél . Az alacsony csajszik sokkal féltékenyebbek : jár a fejük hogy miért erre vagy arra nézek . Talán a magasság különbségéből adódik , valahol érzik hogy az a nagy m.különbség mégsem annyira elfogadott a számukra sem -agyilag /tapasztalat/ . Hogy kinek mi a vágya, mi tetszik ilyen szempontból , az tök mellékes . Szerintem mint mindenben, az egymással arányos magasságú párok az elfogadottabbak és valahol egyenrangúbbak is egymással .
2010. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!