Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randi alkalmával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randi alkalmával oldódtatok fel a partner előtt?

Figyelt kérdés
Inkább olyanokat kérdezek akik nem nagyon ismerték egymást az első randi előtt. Meddig "normális" a nem könnyed beszélgetés, az ha zavarban vagy? Tehát hányadik randitól kezdve tudtad teljesen önmagad adni, anélkül h izgultál volna? Nem tudtam jobban megfogalmazni, remélem értitek mire gondolok.
2010. júl. 16. 09:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én a 2. után, de a 3. előtt sajnos elhunyt így már nem tudtam bizonyítani neki is :(
2010. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem hoz egy kénsavval teli kádat, addit nem lehet feloldódni.
2010. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: köszi a válaszod, sajnálom a dolgot:(

második: tudtam h jönni fog ilyen válasz nem leptél meg:P

2010. júl. 16. 09:54
 4/11 anonim ***** válasza:

3dik randi utan


nem ismertuk egymast csak egy honapja ismerkedtunk meg a neten es kiderult h csak 70 km van kozottunk igy hat randizgattunk sokat beszelgettunk s ugy dontottunk h kiprobaljuk egymast.


S a proba nagyon jo volt most mar jon a masodik gyerek es az 5 dik hazassagi evfordulonk :D

2010. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

harmadik: wáwow gratulálok akkor ez tényleg sikeres volt:)


Azért tettem fel a kérdést, mert nem vagyok túl tapasztalt, és azt hittem hogy nem volt túl jó a randik, pont emiatt h egyikünk se oldódott fel teljesen, de mégis kért következőt. Ennek persze örülök:)

2010. júl. 16. 10:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Első: miért mi történt? Durván hangzik, én is sajnálom...:(
2010. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hááááát - régebben amikor lány közelében voltam megvolt ez az izgalom - mostansg ha randiztam már első pillanattól kezdve mindenkivel olyan voltam mintha évek óta együtt lennénk - lehet ez dominált mostani bnőmnél is - 2 hónapja vagyunk együtt

22F

2010. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok ám :)
2010. júl. 16. 11:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha talpraesett vagy akkor első randin simán fellehet oldódni... legalább is nekem eddíg még mindíg sikerült "feloldani" a lányt.Tehát ez mind a két félen múlik.
2010. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
msn-en beszéltünk párszor. aztán a 2ik találkozáson már kettesben vtunk nála és annyira feloldódtunk h . . . többit már úgyis gondoljátok :D
2010. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!