Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mekkora elvárásaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mekkora elvárásaitok vannak a leendő partner felé?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés, hogy mennyire magasak (és milyen jellegű) elvárásaitok vannak egy srác felé és ti mennyire tartjátok magatokat vonzónak?
2010. jún. 21. 21:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

21:47 vagyok

Pl.: nekem alapból nem kéne olyan srác aki nem mer odajönni hozzám, hogy megszólítson, ennyire azért legyen tökös. Mert felőlem odajöhet úgy is hogy látszik rajta hogy izgul, sőt az még jó is mert tudom, hogy akkor tényleg tetszem neki.

Aztán ha meg kell védenie (szóban, vagy fizikailag) akkor tegye meg.

Ne legyen gyáva kimutatni az érzéseit, és mondja meg a frankót, persze tapintatosan. Ne féljen tőlem és mástól se.

2010. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
21:52-nek pedig üzenem, hogy ha elolvasná az elvárásaimat akkor tudná hogy okos gondolkodni tudó srácot várok, azaz nem olyat aki megvereti magát 100 másikkal csak hogy ne tűnjön gyávának.
2010. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Legyen tapasztaltabb mindenben, hogy fel tudjak rá nézni, legyen okosabb, idosebb, és magasabb nálam. Legyen helyes és vicces. Azthiszem más nem kell. 22/L
2010. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Az elvárásaim két csoportba oszthatom:

1. Alap, ami nélkül nem lehet semmi: egyedülálló legyen, legyen életcélja és kedves legyen

2. Azok a tulajdonságok,amikkel meghódíthat: udvarias, előzékeny, vicces, intelligens, optimista és jó megjelenésű


Vonzó nőnek tartom magamat, 24 vagyok

2010. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
höh...nekem asszem lassan semmiféle elvárásom nincs...:D:D:D...de akk a pasi se várjon el semmit...:D:D:Dasszem így lehet korrektül élni...egymás mellett...egymással:D
2010. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2010. júl. 13. 13:03
 17/26 anonim ***** válasza:

hat az a baj h csajok tul sokat varnak el a pasiktol:S


a baratnom is azt varja el tolem h szinte tokeletes legyek


pedig nem cigizek nem iszok mindig ugy csinalom h neki is jo legyen de megis tobbet var tolem mar szinte mint anyam xD


18/F

2010. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint elvárásuk a csillagos ég.


F/28

2010. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Legyen:

- értelmes, tájékozott sok témában (jó, ha van néhány terület, amely mindkettőnket érdekel)

- humora, legyen képes az iróniára (érzékelni és használni is)

- határozott, bátor (de nem vakmerő, az már túlzás)

- célja az életével (és ez ne merüljön ki a TV előtt való sörözésben)

- szexuálisan aktív :) (ezt talán nem kell magyarázni)

Nem kell túlzottan romantikusnak lennie, nem kell virágot hoznia és a telefonba gügyögnie, hogy imád... Elég, ha érezteti velem, hogy fontosnak tart, és bevon az életébe.

Külső: ne legyen 120 kg vagy hasonlóan szélsőséges, de igazából nem ez a lényeg. Én is átlagos külsejűnek tartom magam. :)

20L (és a barátom a fent leírtaknak tökéletesen megfelel :)

2010. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

hát xD :

-legyen kedves

-segítsen ha tud

-szeresse a gyerekeket :)

-ha lehet ak ne cigizzen

-ne igya le teljesen részegre magát

-a drogot nagy ívben kerülje

-és igen xD az se árt ha jól nézki :D

-legyen barátságos az én barátikörömmel és ne akarjon tőlük elválasztani

-legyen türelmes

-szeresse az állatokat :)

hát most több nem jut eszembe xD

17/L

2010. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!