Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ájult már el a partner randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ájult már el a partner randin?

Figyelt kérdés
pl egy bóktól vagy csak úgy...
2010. aug. 13. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
WTF???
2010. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
nem szoktam lefejelni őket
2010. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
az én csajom attól ájult el, mert keveset ivott és volt vagy 40 fok... :S nagyon megijedtem... utána kék lett a szája, aztán fölkelt... akkor már jöttek a mentők, azt hazavittek minket
2010. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
23:04 ez rémes lehetett.. :S
2010. aug. 13. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Én ájultam el első randi legvégén. Egész nap nem ettünk semmit, csak ültünk egy parkban. Nem is éreztem, hogy éhes vagy szomjas lennénk, csak a legvégén, mikor már búcsúzkodtunk. Hát volt nagy ijedelem az biztos. Szegény barátom halálra ijedt, hogy megöli az apám érte. De nem lett semmi gond. Hozott üdítőt meg kaját, és jól is lettem. 23/L
2010. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha randinak számít egy 2 éves kapcsolat végén a szakítás, akkor ájult már el partner a randin.


Közöltem vele, hogy vége, erre elájult.

26/N

2010. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
^^xd de ottvan^^ komcsi am?:D
2010. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megmondtam, hogy vége, mert elég volt; erre ő

elájult. Igaz, csak néhány másodpercre....


26/N

2010. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!