Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek az elegáns stílust követő nőkről?

Figyelt kérdés

Számotokra vonzó, furcsa, taszító vagy épp semleges, ha egy nő hétköznap is elegáns (főleg fekete színű) ruhát ölt magára? Gondolok itt a blézerre, szoknyára, magassarkúra, egyberuhára nylonharisnya vagy néha necc/csipkeharisnya kombinációval.

Kép:

[link]


[link]


[link]


[link]



2018. szept. 1. 22:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

#7


Akkor te kivétel vagy.

Olvass utána a színek jelentésének és megérted, hogy miért írtam, amit.

2018. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

9es,amúgy változnak az idők.

egy kőműves napi díja ma már 30e forint.

szóval egyáltalán nem lehetetlen,hogy ha tetszik neki egy ilyen,akkor meló után odalépjen hozzá úrnak öltözve,elvigye vacsorázni,aztán uccu neki.

2018. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nincs velük bajom. Én a legkevésbé se követem a divatot, de ha őneki jólesik flancolni, hát csak tegye :) Nem fogom ezért megkövetni vagy megsüvegelni.
2018. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

#11

Igen, én is olvastam a színek jelentéséről, mégsem értek ezzel egyet.

2018. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Aki hétköznap is így öltözködik, az valamit kompenzál. Általában az elől-hátul lapos nőket látok ilyen szettben hétköznapokon.
2018. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%

Azt gondolnám, hogy az illető egy folyton merev, a külsőségekre adó/azt hangsúlyozó nő, akinek valamiért (gondolom önbizalomhiány) fontos, hogy vadidegen emberek az utcán szépnek/csinosnak találják. Gondolom az a fajta nő, aki örül neki, ha random pasik utána fordulnak az utcán.

Nem vagyok nő, de a feleségem kb. ennek totál ellentéte, kb. falra mászik, ha valaki megbámulja, mert egyszerűen nincs szüksége vadidegenek bókjaira, aminek nemhogy nem örül, de egyenesen irritálja az ilyesmi. Ahogy ő fogalmaz - sokat beszélgettünk már erről is... -, “nem azért viszi ki a testét az utcára, hogy random faszik nyáladzanak rá”. Nos, az a nő, aki minden ok nélkül alkalmi ruhákban jár, nyilván azért “viszi ki a testét”.

2018. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
#16: a feleségedből süt az irigység, nyilván csak szeretné, ha bárki ránézne, de ahhoz nem elég csinos.
2018. szept. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezek a ruhák nem túl elegánsak.
2018. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!