Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek az elegáns stílust követő nőkről?

Figyelt kérdés

Számotokra vonzó, furcsa, taszító vagy épp semleges, ha egy nő hétköznap is elegáns (főleg fekete színű) ruhát ölt magára? Gondolok itt a blézerre, szoknyára, magassarkúra, egyberuhára nylonharisnya vagy néha necc/csipkeharisnya kombinációval.

Kép:

[link]


[link]


[link]


[link]



2018. szept. 1. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Aki hétköznap kisestélyiben jár, az nem elegáns, hanem nevetséges. Az elegáns ember ugyanis mindig alkalomhoz illően öltözködik.
2018. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Mindegyik darab mutatós, és sokkal jobban tetszik mint a tömegszerelés az egyediség mellőzésével (Vans cipő plusz tornazsák). Bár nekem főleg az utolsó utcára mindenképp sok lenne, nem tudnám hová tenni azt a lányt aki ilyenben járkálna a városban.
2018. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Bétó apó ***** válasza:
70%
Nem foglalkozom az ilyen csajokkal. Nem egy világban élünk. Én a sportos lányokat szeretem, és a sportosan könnyed öltözéket...
2018. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Kicsilány, ezek alkalmi ruhák, amiket belinkeltél, NEM hétköznapi ruhák.

Ahova ki kell öltözni munka miatt, oda is általában elég a kosztüm, vagy a fekete szoknya, fehér blúz, de nem kisestélyi.


Aki meg állandóan fekete ruhába jár, az, szerintem nem lehet valami életvidám ember.


(bocsi, hogy nőként válaszoltam)

2018. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Divatmajom
2018. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Hù, én imádom az elegáns nőket, de csak, ha letisztult, egyszerű ruhát hord. Az első három tetszik, az utolsó darab nagyon nem. Blézer csinos, szoknyával telitalálat, magassarkú önmagában csodálatos, testszínű vagy fekete nylon harisnyával őrülten szexi.
2018. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Bár nem vagyok férfi és szintén nagyon szeretem az elegáns stílust, viszont szerintem ez hétköznapra egy kicsit sok. Lehet sokkal hétköznapibban is öltözni úgy, hogy elegáns maradj. Nem kellenek ehhez feltétlen alkalmi ruhák.



#4

Kikérem magamnak, én szinte csak feketét hordok, de mégis egy életvidám ember vagyok. Nem ezen múlik, hogy kinek milyen a személyisége. :)

2018. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

a feketét utálom, ritka mikor jól áll..

egyébként ja, csípem ha tud öltözni egy nő..mondjuk a célszerű öltözet is sokat elmond valakiről

2018. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
Ezeket a nőket kedvelik főként a kőműves pasik, szinte le szaggatnák a ruhájukat és bum bum csikáá wá wáá lenne ! : D
2018. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bejönne a nő, de egyben ezzel egyfajta dominasàg is megjelenne rèszèről, îgy nem lenne eselyem nàla.
2018. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!