Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első igazi randin mit szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első igazi randin mit szabad es mit nem szabad csinalnom?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első igazi randi bar mar nem eslőnek találkozok vele. Mar egy ideje beszelgetunk faceboon. Kb 5-6napja beszélgetünk de sajna meg nem tudtunk találkozni. A mai nap talalkoznank de nem tudom mit csinaljak?. Magamat adom az biztos de igy hogy mar sokat beszelgetunk nem.tudom majd hogyam mit csinaljak majd? Puszi talan? Seta? Akar mar a első igazi csók? Kis segitseget kernek ezert koszi elore is

#Szerelem.Randi.kapcsolat.ismerkedés.lány. #találkozás.barátnő.ajándék.első randi
2018. aug. 25. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Szabad jól kinézni, meghívni a lányt mindenre, hazudni neki, lesmárolni.

Nem szabad csúnyának lenni, hagyni, hogy fizessen bármit is magának, őszintének lenni.

Ja, és ha első randin nincs csók, akkor már nem is lesz soha.

2018. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Legy spontan sodrodj az arral ne rugozz semmin, cselekedj.
2018. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Add önmagad,legyél spontán és humoros.

Simán belefér a csók is a randi végén! :) Sok sikert! ;)

35/N

2018. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, ez rajtatok múlik és azon, hogy hogyan sikerül a randi. Szerintem sem kell megtervezni semmit sem előre, mert majd úgyis érzitek, hogy minek mikor van ideje, alkalma stb. Beszélgessetek, sétálgassatok és majd minden alakul magától. Leülhettek egy padra beszélgetni, beülhettek valahová inni-enni, sütizni, fagyizni stb., amihez éppen kedvetek van. Azt pedig megint nem tudja neked megmondani senki, hogy a lánynak mi fér bele. Van, akinek már az első randin is rendben van a puszi, csók, de pl. én nem csinálnám és nem engedném, mert nekem az gyors. Majd ezt is látod, érzed rajta.
2018. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szoktál fingani, azt lehet jobb ha óvatosan teszed. :)

Már azért mondom mert ismerek olyat akiből az ürgék hordják. :)

2019. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne sz.pd le nyilvánosan már az ismeretség első öt percében.
2021. nov. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!