Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan igazi nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan igazi nők akik tudnak értékelni egy szál virágot?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, èn nagyon èrtèkelnèm, de nem kapok.
2018. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Én nem értékelem (a csokrokat sem), mert pár nap és elhervad. Akkor inkább cserepes virág, amit gondozhatok és jó esetben évekig az enyém.


De ez csak én vagyok, aki próbál ott környezettudatosan élni, ahol csak lehet.

2018. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Jelen ✌️
2018. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen. De ettől nem érzem magam igazibbnak a többi nőnél.
2018. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Én tudom értékelni, de nem mindegy, mikor és miért kapom. Ha első randira hoznak virágot, azt nem tudom kitörő lelkesedéssel fogadni, mert úgy érzem, nem érdemlem meg, és sajnos attól is elkezdek félni, hogy mi van, ha a pasas azt hiszi, azzal már megvásárolta a folytatást, még ha nem is érzem jól magam a randevún és nem is passzolunk össze (egy barátnőmmel konkrétan megtörtént, hogy ott helyben küldte el ordítva a pasas mindenféle riherongy k...nak, amiért elfogadta randi elején a virágot, de azt mondta, hogy ez most nem fog menni). Illetve azt se higgye, hogyha megbánt már kapcsolatban, hogy egy szál virág mindent elfeledtet, és a nyakába kellene ugranom.


De egyéb esetekben mindenféle kedves apróságot tudok értékelni.

2018. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Én minden pénteken veszek magamnak egy szál virágot, mert jó kedvem lesz tőle, tehát értékelem.
2018. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Mindig értékelték.
2018. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindegy, ki adja.
2018. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Értékelik, ha egy AMG Merciből szállsz ki, hogy átadd nekik.
2018. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
#9 Pont erre mondtam, nem mindegy, ki adja. Ha egy segggej, aki Merciből száll ki, akkor torony órát is adhat, letojom. Ha a piacról a néni, akkor örülök neki. Vagy egy rendes srác. Akkor is szuper.
2018. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!