Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első igazi randi, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első igazi randi, hogyan csinaljak?

Figyelt kérdés
20éves vagyok igazabol mar masodjara talizunk de ez lesz az elso randi. Autóval megyek hozza viszont nem tudom hogy inkab sétaljunk vagy ülljünk be valahova illetve kocsikazunk nem tudom az utóbbi lehet még nem illene. Ezert kernek segitseget

#Randi.kapcsolat.szerelem.lány
2018. aug. 21. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Sétáljatok, sokkal jobb mint kocsival.. A Duna part meg este nagyon szép tud lenni:) Már csak pár nap és jön a lehűlés amúgy is, használd ki vele.
2018. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát beszéljétek meg! Azért ha például Debrecenben vagy Zalaegerszegen lesz a randi, nem feltétlenül jó ötlet a Dunapart. :-)
2018. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!