Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha 3 randi után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 3 randi után még nem volt rendes, igazi csók és ezért inkább hagyom az egészet?

Figyelt kérdés

18 éves szűz lány. Első randin beültünk egy helyre és megcsókoltam pár másodpercre, de eltolt magától és utána sem akart csókolózni. Második randin nem próbálkoztam. A harmadik randin meghívott magukhoz vacsorára. Párszor megcsókoltam volna, de azt mondta nem érez még semmit és nem akar. He?


Hozzátenném, szexeltem eddig életemben 4 lánnyal és csókolóztam összesen vagy 15-tel. Gondolom így nem érdemes folytatni az ismerkedést.


20/F


2015. jún. 27. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Felesleges, nem vonzódik hozzád.
2015. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szűz lányok ilyenek. Ha sokáig kéreti magát, akkor szerintem hagyd ott és keress mást. Ha vacsorára meghívott, akkor talán ő is érez irántad valamit csak fél kimutatni.
2015. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
En egy honap utan csokoloztam a mostani elettarsammal. Szexmaniasok vagyunk es perverZek. Nem voltunk szuzek. Egyszeruen nem akartuk elsietni. A pasim magabiztos, tudta, ugyis megkaparint maganak. Nem rezelt be a keslekedestl.N
2015. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy idióta vagy!
2015. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

És mire föl csókoltad meg az első randin?

Annyira nem melegedhettek össze.. viszont leszűrhette, hogy dugni azt akarsz, a többi meg a fene tudja.

Vacsorázni hívott, nem csókolózni.

2015. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5:


A 4 lánnyal akikkel eddig szexeltem 3 a barátnőm is volt. Egyikük több mint 1,5 évig. Mindegyikkel már az első randin megcsókoltuk egymást minden ellenkezés nélkül. És szűz is volt köztük.


A lányok 90%-ával, akikkel csókolóztam, az első randin volt a csók. Most hirtelen egy lány jut eszembe, akivel csak a második randi végén csókolóztam.


3-4-5, várom erre a válaszaitokat. Köszi! Az első két válaszolónak pedig kösz a tiszta segítő szándékot.

2015. jún. 28. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!