Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha így "közeledne"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha így "közeledne" felétek egy férfi akkor tetszene?

Figyelt kérdés
A konditeremben nagyon tetszik a lány aki a pultban dolgozik. De azt sem tudom hogy hívják, arra gondoltam hogy kezdésnek veszek neki egy kis ajándékot pl egy 4 darabos rafaello-t és ha megkérdezi hogy miért kapja akkor azt mondom hogy a nevéért kapja. Szerintem örülne neki és akkor hagynám is max megköszöném hogy elmondta, utána következőre mondjuk vinnék egy szál virágot egy kis levélkével amire pl az lenne írva hogy "a legszebb mosolyért" és ha ez is tetszene neki akkor kősőbb megkérdezném hogy nincs e kedve velem inni egy kávét vagy enni egy sütit a közelben ha végzett. Persze tudom hogy ez sokmindenen múlhat pl tetszenem is kell neki és nem biztos hogy vevő lesz rám, de azért írtam ki a kérdést mert ha szerintetek ez nagyon nagy hülyeség akkor inkább mást találok ki. Előre is köszönöm a válaszokat, trollok is írhatnak csak legyen vicces, de azért egy két normális válasznak is örülnék.
2018. aug. 19. 09:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem tetszene, mert munkahelyen nem ismerkedünk.
2018. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Figyu én azt csinálnám, h vmi ürüggyel kis apró beszélgetésekbe elegyednék vele, kérdezek tőle valamit vagy ha ő csinálja a shakeket akkor miközben csinálja is lehet dumálni, aztán csak le tudod szűrbi, h jófejnek tart e vagy sem, de vigyázz, mert ezek a lányok tudnak kedvesek aranyosak lenni munkájukból kifolyólag is :DD de ha azt látod, h humorizál veled vagy h egyhúron pendúltök, akkor simán hívd el kávézni egy ne túl korai, de nem is túl kései időpontban, ne feszülj rá, csak lazán :DD
2018. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet köszönöm!
2018. aug. 22. 11:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!