Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha így "közeledne"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha így "közeledne" felétek egy férfi akkor tetszene?

Figyelt kérdés
A konditeremben nagyon tetszik a lány aki a pultban dolgozik. De azt sem tudom hogy hívják, arra gondoltam hogy kezdésnek veszek neki egy kis ajándékot pl egy 4 darabos rafaello-t és ha megkérdezi hogy miért kapja akkor azt mondom hogy a nevéért kapja. Szerintem örülne neki és akkor hagynám is max megköszöném hogy elmondta, utána következőre mondjuk vinnék egy szál virágot egy kis levélkével amire pl az lenne írva hogy "a legszebb mosolyért" és ha ez is tetszene neki akkor kősőbb megkérdezném hogy nincs e kedve velem inni egy kávét vagy enni egy sütit a közelben ha végzett. Persze tudom hogy ez sokmindenen múlhat pl tetszenem is kell neki és nem biztos hogy vevő lesz rám, de azért írtam ki a kérdést mert ha szerintetek ez nagyon nagy hülyeség akkor inkább mást találok ki. Előre is köszönöm a válaszokat, trollok is írhatnak csak legyen vicces, de azért egy két normális válasznak is örülnék.
2018. aug. 19. 09:09
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
És ha tetszenék? Nyilván külsőre értem mivel nem ismernétek. Nem azon múlna hogy visszaadnátok e hogy van e valakitek vagy nem? Szóval ha van is valaki akkor is elfogadnátok HA tetszik az aki adja? Ha viszont nem tetszik akkor se így sem úgy nem fogadnátok el semmiképpen?
2018. aug. 19. 09:48
 12/33 anonim ***** válasza:
30%

Na ezeknek a nőknek tegyél eleget. Mindig sírnak, hogy hol vannak az igazi férfiak akik romantikusak mert annyira hiányolják ezt sok férfiból. Most meg, hogy kedveskedni, csokit meg virágot akarsz vinni egy nőnek mást nem kapsz tőlük csak azt, hogy nyálas, giccses, pfúj.


Ne kedveskedj a csajnak sem mert látod ez az “igény”, legyél vele egy tapló, lenéző, még egy csokit se érdemel egyik se.

2018. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%
Ez túl romantikus, az ilyesmit nem díjazzák a nők.
2018. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Én sem igazán értem hiszen ez csak egy apró szarság egy kis kedvesség ami pont arra lenne csak jó hogy az elején kiderüljön hogy lesz e folytatás, így mindkettő fél számára kegyelmes lesz a NEM. Mivel ha a nőnek nem kell a pasi akkor el lehet intézni annyival hogy "köszi kedves vagy, de.." a pasinak sem fáj annyira a visszautasítás hiszen nem történt semmi csak adott egy apróságot egy lánynak és ennyi mindenki megy a dolgára. Míg az hogy mindjárt semmi nélkül elhívom randizni ha nem jövök be neki az sokkal nagyobb bukta és különben is sokkal nyomulósabb, kellemetlenebb lehet mindkettő fél szamára ha kosarazás lesz.
2018. aug. 19. 09:53
 15/33 anonim ***** válasza:
65%

Én nem szeretek alkalom nélkül ajándékot elfogadni, akkor úgy érzem, hogy tartozom. Az nem alkalom, hogy tetszem, akkor sem, ha nekem is tetszik. Ha ismerősről van szó, akivel legalább beszélő viszonyban vagyunk (még ha nem is legjobb barátok), és mondjuk járt valami különleges helyen, és hoz nekem egy képeslapot vagy valami helyi csokispecialitást, azt elfogadom, mert van alkalom, és ismerem, ilyet én is szoktam csinálni. De akit nem ismerek, attól max. a metró aluljáróban a szórólapot vagy az ingyenes napilapot fogadom el.

És felhívom a figyelmeteket, hogy én csak a saját nevemben nyilatkoztam, ez én vagyok, nem az összes többi nő. Más nem biztos, hogy így működik, én igen.

2018. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
78%
"Én sem igazán értem hiszen ez csak egy apró szarság" - Ezt magyarázd el azoknak az itt nyavalygó pasiknak is, akik egy fagyi árát is sajnálják a randipartnerükre költeni... :-)
2018. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
49%

Bocsanat, hogy belekerdezek!


Hogy udvaroljunk, ha nem igy? Regen igy udvaroltak a ferfiak. Ennyire megvaltozott a vilag?

2018. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Ha ez giccses akkor mi az ami udvarlás, és nem giccses?
2018. aug. 19. 10:07
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Először kezdjetek el mondjuk beszélgetni a kiszemelttel, attól, hogy valakinek tetszik a külsőm, még lehet, hogy egyáltalán nem passzolunk össze emberileg. Először beszélgessetek, de ajándék nélkül. Ajándék már csak akkor legyen, ha valamennyire már ismeritek, és kölcsönös a szimpátia, és lehet továbblépni. Lehet, hogy nem is ehet csokit, mert mondjuk cukorbeteg, vagy ételallergiás, manapság egyre több az ilyen, de amíg nem ismeritek, addig ezt nem tudhatjátok róla. Virágot meg azért egy idegennek nem adunk, az régen sem volt szokás, csak már randin.
2018. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre arra válaszolsz mert nekem (lehet tévedek) de úgy tűnik a nők attól fogadják csak el aki tetszik nekik és aki nem annak visszaadnák, és ez független attól hogy van e valakije vagy sem. Ezt jól értelmezem vagy máshogy gondolta aki írta?
2018. aug. 19. 10:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!