Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha így "közeledne"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha így "közeledne" felétek egy férfi akkor tetszene?

Figyelt kérdés
A konditeremben nagyon tetszik a lány aki a pultban dolgozik. De azt sem tudom hogy hívják, arra gondoltam hogy kezdésnek veszek neki egy kis ajándékot pl egy 4 darabos rafaello-t és ha megkérdezi hogy miért kapja akkor azt mondom hogy a nevéért kapja. Szerintem örülne neki és akkor hagynám is max megköszöném hogy elmondta, utána következőre mondjuk vinnék egy szál virágot egy kis levélkével amire pl az lenne írva hogy "a legszebb mosolyért" és ha ez is tetszene neki akkor kősőbb megkérdezném hogy nincs e kedve velem inni egy kávét vagy enni egy sütit a közelben ha végzett. Persze tudom hogy ez sokmindenen múlhat pl tetszenem is kell neki és nem biztos hogy vevő lesz rám, de azért írtam ki a kérdést mert ha szerintetek ez nagyon nagy hülyeség akkor inkább mást találok ki. Előre is köszönöm a válaszokat, trollok is írhatnak csak legyen vicces, de azért egy két normális válasznak is örülnék.
2018. aug. 19. 09:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

"Regen igy udvaroltak a ferfiak." - Ugye nem a filmekből meg a regényekből indulsz ki?


Anyai nagyszüleim állítólag úgy jöttek össze, hogy nagyanyám elütötte nagyapámat biciklivel, az apai nagyszüleim kollégák voltak, tehát nem idegenek egymásnak, a szüleimet újsághirdetés hozta össze, először csak leveleztek, 36 éves házasok.

2018. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki elfogadja, van, aki nem, de NEM MINDEN NŐ EGYFORMA. Próbáld ki, legfeljebb pofára esel, nekem aztán mindegy, én csak leírtam, hogy nekem ez nem jönne be, azt is leírtam, hogy miért.

Minket kérdeztél, hogy nekünk tetszene-e, hogy annak a lánynak bejönne-e, azt mi nem tudjuk, mert mi nem ő vagyunk.

2018. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
45%
Mellesleg vannak olyan nők is, akik pofátlanul mindent elfogadnak, sőt, kikövetelik, aztán miattuk jönnek ide nyafogni a pasik, hogy a nők aranyásók...
2018. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsit nyálasnak, erőltetettnek érzem ezt. Szerintem se rögtön úgy menj oda hozzá, hogy randira hívod, hanem - gondolom hetente többször jársz abba a konditerembe - próbálj vele mindig egy kicsit beszélgetni. Hét vége felé közeledve kívánj neki jó hétvégét, esetleg kérdezd meg, megy-e valamerre bulizni, mik a tervei. Lehet, hogy ebből az is kiderül, van-e pasija. Aztán ha még mindig úgy tűnik, szabad a pálya és pár alkalommal már beszédbe elegyedtetek, hívd el kávézni.
2018. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező,próbáld meg úgy intézni hogy találjon egy szál virágot(rózsát) a pulton,esetleg ha van autója,akkor annak a szélvédőjén.Legyen benne egy kis titokzatosság.Sejteni fogja hogy valaki kedveli a teremből.Próbálj meg úgy viselkedni vagy beszélni vele hogy magától jöjjön rá hogy te vagy az embere. Lehet hogy szerencséd lesz,lehet hogy nem.
2018. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz, nekem romantikus és elolvadnék - ha a már párom csinálná ezt. Idegen pasitól ez nyomulás és kellemetlen, esetleg ijesztő is lehet.
2018. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a kerdes hogy a nok utaljak a romantikat, de forditott esetben bele sem gondolsz, hogy ez furan veszi ki magat?

Nekem azt sugallna ez a viselkedes hogy kvazi te mar szerelmes vagy belem, hogy ajandekokat veszel - gondolsz ram, es mivel vannak eloiteletek - azok sem veletlenul alakulnak ki — inkabb ijeszto mint romantikus. Legalabbis egy bizonyis kor utan. Tizen evesen lehet meg elolvadtam volna ettol a gesztustol, de pl 25 felett mar inkabb arra gondolnek hogy ez a srac nem komplett :)

De ezt ne keverd ossze azzal, hogy romantikus e valaki vagy sem. A tanult dolgok, tapasztalatok utan mindenki maskepp reagal le egy ilyen szitut.

2018. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Idegen és nem ismered. Ez túl nyomulásnak tűnik, előbb kérdez a nevét es meghivhatsz-e kavezni-inni stb.
2018. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. A közeledést nyilván mindenki attól fogadja szívesen, aki szimpatikus neki, legyen nőről vagy férfiról szó. Az más kérdés, hogy nem mindenki tudja kultúráltan lereagálni és normálisan visszautasítani a másikat. Ha ilyen formán (ajándékozás) kevésbé éreznéd megalázónak vagy kellemetlennek az esetleges elutasítást, akkor csináld, úgy ahogy a legjobb neked. Én a magam részéről rosszul érezném magam, ha egy idegen férfitól ajándékot kapnék, sokkal jobban örülnék, ha előtte lenne azért egy kis szemezés, vagy egymásra mosolygás. Részemről taszító, ha egy ilyen gesztussal lerohannak, de VANNAK olyan nők, akik máshogy vannak összerakva és szerintem kifejezetten örülnének az apró ajándékodnak. Elsülhet ez az akció nagyon jól (még évek mulva is emlegetitek), vagy nagyon kellemetlenül. Pont emiatt nézd azt, hogy neked mi a jó, de szerintem sem érdemes randi előtt ajándékozgatni. A romantikát hagyd meg későbbre. Romantikus, kapcsolatban élő 24L
2018. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
51%
vegyél neki fehérjeport virág helyett.
2018. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!