Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha így "közeledne"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha így "közeledne" felétek egy férfi akkor tetszene?

Figyelt kérdés
A konditeremben nagyon tetszik a lány aki a pultban dolgozik. De azt sem tudom hogy hívják, arra gondoltam hogy kezdésnek veszek neki egy kis ajándékot pl egy 4 darabos rafaello-t és ha megkérdezi hogy miért kapja akkor azt mondom hogy a nevéért kapja. Szerintem örülne neki és akkor hagynám is max megköszöném hogy elmondta, utána következőre mondjuk vinnék egy szál virágot egy kis levélkével amire pl az lenne írva hogy "a legszebb mosolyért" és ha ez is tetszene neki akkor kősőbb megkérdezném hogy nincs e kedve velem inni egy kávét vagy enni egy sütit a közelben ha végzett. Persze tudom hogy ez sokmindenen múlhat pl tetszenem is kell neki és nem biztos hogy vevő lesz rám, de azért írtam ki a kérdést mert ha szerintetek ez nagyon nagy hülyeség akkor inkább mást találok ki. Előre is köszönöm a válaszokat, trollok is írhatnak csak legyen vicces, de azért egy két normális válasznak is örülnék.
2018. aug. 19. 09:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem célravezetőbb, ha egyből elhívod valahová. Ha megy, akkor ajándékok nélkül is menni fog, ha nem, akkor felesleges (és kínos) a virág-levélke...
2018. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem tetszene, szerintem gáz
2018. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jó. Én nem szeretem ha lerohannak. Ennek örülnek.
2018. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én is azért gondoltam ezt hogy ne vegye úgy hogy lerohanom és ha nem vevő rám akkor úgyis látni fogom rajta és akkor inkább békénhagyom, meg persze azt sem tudom hogy van e párja..
2018. aug. 19. 09:18
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Túlgondolod ezt az egészet. Odamész kicsi duma, és elhívod valahová ennyi. Ha pasija van mondja, ha nem jössz be neki elutasít. Ennyi.
2018. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem tetszene, túl giccses, egy romantikus regényben vagy egy szappanoperában remek, de a valóságban élek. Tetszik a Disney mesékben a dalbetét, de a valóságban nevetséges lenne.

Nincs névtáblája, ahonnan lelesheted a nevét? Esetleg elhívhatnád valahova meginni egy kávét, teát munka után.

2018. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem még mindig jobb, ha szóban utasít el, mintha az ajándékot adja vissza.

Ha normálisan hívod el, akkor nem érződhet lerohanásnak.

2018. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Szerintem attól hogy elutasít még nem fogja visszaadni az ajándékot(a másodikat meg nem is erőltetem ha azt látom rajta hogy kopás van), hisz az csak egy apróság és akkor még nem randira hívtam, nem kértem érte cserébe semmit csak a nevét, ez még nem tilos akkor sem ha barátja van.

Persze ez csak az én véleményem és pasiaggyal gondolom ezt, de lehet hogy igazatok van és visszaadná a csokit is. Bár én azért is gondolom hogy nem így lenne a fentiken túl, mert minden nő szeret a figyelem középpontjába lenni, alapvetően minden nőnek tetszik ha kell(lene) valakinek és ha ki is mutatják(persze egy határt nem átlépve) szeretik ha gondolnak rájuk, és ez független attól hogy van e barátja6párja/férje stb vagy sem.

2018. aug. 19. 09:33
 9/33 anonim ***** válasza:
74%
Én visszaadnám a csokit ha nem tetszenél.Olyan ember figyelmére nem vágyok aki nem tetszik,sőt a hideg kiráz tőle.Ha meg tetszel neki tök felesleges ez a nyálas,romantikus csoki-virág-stb. giccseskedés,egyszerűen el kell hívni egy italra vagy valami.
2018. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
64%
Én visszaadnám az ajándékot, vagy ha nem veszi vissza az illető, az orra előtt adnám oda másnak, vagy dobnám ki a kukába... Ajándékot már csak akkor vegyél, ha már elment veled randira, de amíg azt sem tudod, hogy van-e erre lehetőség, addig ne.
2018. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!