Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek Te örülnél? Vagy szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek Te örülnél? Vagy szerinted ez milyen ötlet lenne? [tovább]

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy aranyos sráccal.[21] Nagyon sokat beszélgettünk msn-en, megkedveltük egymást. Azt mondta, hogy így is nagyon jól érzi velem magát, de jó lenne talizni. Mivel büntiben vagyok:D:D, mondtam neki, hogy jöjjön át.Ennek nagyon örült, kitaláltam, hogy meglepem azzal, hogy sütünk együtt sütit, aztán megnézünk egy filmet. Jobb ötlet esetleg? Nem igazán randiztam még, kapcsolataim mindig barátságból lettek. Szerinte egy vicces aranyos és kedves lány vagyok, és szeretném ha az igazi oldalamat ismerné meg ezzel, hogy nem valami erőltetett dolgot csinálunk:)

L/17


2010. jún. 20. 20:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

hát romantikusat semmiképpen sem akartam. az ráér később is:D:D

tényleg köszönöm a válaszokat:)

2010. jún. 20. 21:13
 12/21 anonim ***** válasza:

Én is a kész sütire szavazok!! :P A film pedig ízlés dolga,ha nincs ellene,jöhet vmi enyhe romantika... :)

Sok sikert!!

2010. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

szerintem vmi thrillert nézzetek az a tuti :) kész süti is jobb, film elött v után menjetek el sétálni környékre vmi nyugodtabb részre, ha van kutyád őt is viheted nekem ez már bevállt^^ mindenféleképpen írd meg mi volt :D :)

sok szerencsét

17/L

2010. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok. és nagyonnagyon köszi:)

megírom:) remélem jól sikerül:D

2010. jún. 20. 22:44
 15/21 anonim ***** válasza:
A közös sütés szerintem igenis nagyon király ötlet :) 18/F
2010. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

nham sziasztok. ebben a pillanatban ment el. :I

sajnos haza kellett mennie ebédre:D

egész szép délelőtt volt:) sokat nevettünk meg beszélgettünk:)

mikor meglátta a sütit egyből az volt a reakciója, hogy ezt lehetetlen, hogy én csináltam. nagyon megdicsérte. annyira örültem:D:D

volt egy megjegyzése, amin nagyon elmosolyodtam:

"Hát Törppilla, azért megnéztem volna ahogy sütögetsz.Aranyos lehetett."

:$

2010. jún. 21. 11:15
 17/21 anonim ***** válasza:
nah tökjóó :) és még lesz folytatása a dolognak?
2010. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
mondtam :D tetszett volna neki ha együtt csináljátok
2010. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így volt jó, erre lehet kontrázni, hogy majd legközelebb ő is segíthet, így kiderül, tetszik-e neki az ötlet.

Örülök, hogy jól sikerült a randi! :

)

2010. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok:)

hát biztos les. vagyis nagyon úgy néz ki. beszéltünk. felajánlotta, ha megtanítom sütni, ő megtanít focizni.:D

/de nem mondtam neki h 1évig csapatban játszottam, kicsit had lepődjön meg/

:D :$

2010. jún. 21. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!