Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek Te örülnél? Vagy szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek Te örülnél? Vagy szerinted ez milyen ötlet lenne? [tovább]

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy aranyos sráccal.[21] Nagyon sokat beszélgettünk msn-en, megkedveltük egymást. Azt mondta, hogy így is nagyon jól érzi velem magát, de jó lenne talizni. Mivel büntiben vagyok:D:D, mondtam neki, hogy jöjjön át.Ennek nagyon örült, kitaláltam, hogy meglepem azzal, hogy sütünk együtt sütit, aztán megnézünk egy filmet. Jobb ötlet esetleg? Nem igazán randiztam még, kapcsolataim mindig barátságból lettek. Szerinte egy vicces aranyos és kedves lány vagyok, és szeretném ha az igazi oldalamat ismerné meg ezzel, hogy nem valami erőltetett dolgot csinálunk:)

L/17


2010. jún. 20. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a közös sütisütés nem jó ötlet :S De a filmnézés igen (: Szerintem a sütit sünsd meg, mire odaér, és mondd el, hogy egyedül csináltad, és hogy csak neki :P Annak lehet, hogy jobban örülne :)
2010. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
írj privit én szívesen sütnék veled :D aranyos lány lehetsz
2010. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi a választ. pedig sztem élvezte volna. aranyosak a pasik számukra idegen területen:D
2010. jún. 20. 20:37
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
jah azt lehagytam .. aranyos ötlet :d lehet megcsókolnálak sütés közbe :d
2010. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az előző ötletet én is jobban támogatom, mert ha együtt sütöttök sütit akkor megeshet, hogy a srác ezt nemnagyon díjazná és lehet unalmasnak találná, de ha egy különleges sütit sütöl neki és ha megérkezik akkor nem veszi el a sütés esetleg azt az időt amit csak kettőtökre koncentrálva tudnátok átbeszélgetni és a film visznt tökéletes lyen esetben szerintem. :)

Sok sikert a sráchoz és a sütihez is.:)

2010. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A süti sütés első randin szerintem sem a legjobb ötlet! Inkább filmnézés, tényleg kész sütivel. ;) Sok sikert!
2010. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

akkor az ötletem leszavazva. a kreativitásom sosem volt valami kimagasló:) ha jól sikerül a holnapi napom, azt nagy részben nektek köszönhetem.

szóval köszii:)

Filmre valami ötlet esetleg?:D Csak horror ne legyen, mert nagyon félős vagyok:D:$

2010. jún. 20. 20:42
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet a sütisütés.

Barátnőm is ezt találta ki, mikor nála randiztunk egyszer. Pont ugyanez volt, előbb sütés, aztán filmnézés.

Én nagyon élveztem, egy csomót tudtunk hülyéskedni, meg minden nagyon jó volt :D

Pedig mikor először megláttam mit tervez, pár percig én is azt hittem hogy nem lesz jó, de végül nagyon jó lett.

2010. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
figyii..a horror pont jó mert oda tudsz bújni hozzá:)
2010. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

(4 kommentelő vagyok megint)

szerintem is a horror lenne az ideálisabb, mert ha megijjedsz akkor odabújhatsz hozz, de ha nagyon nem szeretnéd a horrort akkor valami akció vagy thriller szerűséget, de semmiképpen se valami romantikusat, mert vannak akik ezt nem díjazzák és merő unalmasnak találják, de ez srácfüggő.

2010. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!