Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől férfi egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől férfi egy férfi?

Figyelt kérdés

sok lány nem látja bennem a férfit, sportolok, gyúrok, jól nézek ki (nem akarok nagyképű lenni..)

lehet hogy túl kedves vagyok hozzájuk? dehát csak így lehet bizalmat kelteni nem? az az alap. hihetetlen hogy nincs nekem 1 csajom se mikor tök rendes vagyok. :S


ha lehet normális válaszokat írjatok :(


19/f


2010. jún. 20. 13:02
1 2 3
 21/30 stalone ***** válasza:

jaja a csajok a kedves pasikbol barátot csinálnak baszni nem fogol velük, ugy állj hozzá a csajokhoz hogy:

-vajon elég jo-e neked?

-kételkedj bennük had teperjenek ök, amiota leszarom hogy mit gondolnak és ugy fogom fel hogy félvállrol veszem, másképp állnak hozzám, érdekes de valoban igaz ez a kicsit bunkó alfa hímes téma. Probáld nem fogol csalódni, és ha csalódol?


mottód legyen:

"Vajon elég jó nekem ez a csaj? Pff, faszt... Had tekerjen ha úgyakarom beteszem neki"


És kajak bejön, nemtudom mi a jó a flegmaságba de mégis bevált, csak vigyázz átveszi rajtad az uralmat :D

2010. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
h van faxa
2010. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Az utolsókkal nemértek eggyet.Nemkell ahoz flegmának és bunkónak lenned hogy felszedj valakit.Így max a k*rvákat kapod meg akik melletted még minimum 3 sráccal kavarnak.Szerintem olyan lányt keress akivel együtt tudsz nevetni,és tényleg élvezed a társaságát.Először ismerd meg,és ha látja hogy milyen vagy (márha olyan vagy amilyennek leírtad magad)akkor biztos vagyok benne hogy nemfog nemet mondani.És szerintem nem kortól függ a férfiasság hanem attol ami benned van.Lehet akár egy 19 éves fiú is igazi férfi! sok sikert.. :)


17L

2010. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Hát én is ilyen vagyok, és én sem igazán érdeklem a lányokat. Egyáltalán nem vagyok ronda meg ilyenek, magamat is adom (mondjuk diszkó meg buli meg ilyen helyekre nem járok, mert egyszerűen nem az én világom) és semmi eredmény. Amúgy ezek az alfás tanácsok amiket kapsz inkább az öszönlényeknél jönnek be. Ha olyan lányt akarsz, aki szeret és a társad és veled lesz jóban rosszban, akkor nem igazán válik be (szerintem).

19F

2010. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

18:13 vagyok

Még annyit, hogy ezért mondom, hogy nekem nem csaj kell, hanem barátnő. :)

2010. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 stalone ***** válasza:
Na igen csak azt elfelejted hogy a rendes lányok meg bevannak gubozva otthon hogy ismerkedj velük ha nem dugják ki az orrukat sem? Meg rendes csaj de nem néz ki jol.. nemtudom, jó jó igaz nem a külsö a lényeg de sztem nagyonis számit, ha nem esne jol összejöni egy rendes lánnyal mert csunya biztos nem fogok összejöni vele csak mert kedves meg stb. Itt az a baj hogy ritkák a kedves és jol kinéző csajok... , alig ad magára a legtöbb nö elvan piccsásodva egy csomo pedig milyen szép az arcuk is és még kedvesek is
2010. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a szépség nem függ össze az elp*csásodással. Nagyon sok ronda p*csa is van...
2010. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Itt azt próbálta érzékeltetni a kollega, hogy akik szépek mindenféle tekintetben, ruhák és smink nélkül is, azoknak nem kéne elp!csásodniuk. Inkább maradnának egy szolid kinézettnél, ami nekem személy szerint jobban bejön! Hozzá a kedvesség, a mosoly, és még egy kis jófejség sem ártan. Amúgy van ilyen, de megtalálhatatlan!!!
2010. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

No igen, én is ilyen típusú lányokat keresek...

19F

2010. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Attól nem leszel férfi, ha jársz gyúrni, attól még egy pofonos kis CSICSKA VAGY. Kedves vagy a nőkkel, már itt bukta a dolog, egy ütés lennél nekem, az biztos.
2022. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!