Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől férfi egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől férfi egy férfi?

Figyelt kérdés

sok lány nem látja bennem a férfit, sportolok, gyúrok, jól nézek ki (nem akarok nagyképű lenni..)

lehet hogy túl kedves vagyok hozzájuk? dehát csak így lehet bizalmat kelteni nem? az az alap. hihetetlen hogy nincs nekem 1 csajom se mikor tök rendes vagyok. :S


ha lehet normális válaszokat írjatok :(


19/f


2010. jún. 20. 13:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Hát egy kicsit tényleg várhatsz ezzel a férfi dologgal... a 19 éves srácokért jórészt a 14-5 éves kislányok vannak oda, ők nem is fogják látni benned a férfit még egy ideig. :D A korombelieknek (18-19 éveseknek) meg inkább az idősebbek jönnek be. Furcsa mód én most találtam egy 19 éves srácot, aki nagyon tetszik... de nem azért, mert férfias, sőt inkább azért, mert borzasztóan aranyos, kedves velem és nagyon helyes is.

De ha az érdekel, mitől férfias vki... legyen erős, a megjelenése (izmos, magas, de csak a megfelelő mértékig) és a személyisége is. Legyen udvarias, törődő, de hagyjon elég teret a nőnek, ne lógjon mindig rajta. Legyen elég önbizalma, legyen tartása, (egy kicsit lehet büszke is), sportoljon, ha lehet, legyen tájékozott (ez nagyon sok férfinál hiányzik, sokakat csak a foci meg/vagy az ivászat érdekel), na meg persze legyen szenvedélyes (az ágyban elsősorban). És mielőtt azt hinnétek, ilyen nem létezik... de létezik. :D

2010. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Töltsd le, olvasd el. Aztán legyél okos.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

öcsi ha fiatalon akarsz sokat szúrni,akkor bizony változtatni kell.minden nő hülyíthető jegyezd meg!és te járhatsz terembe,márkás ruhákba,lehet bmw-d ha nem tudod az iratlan aranyszabályokat.de mivel nem vagyok se apád,sem anyád ezért nem is oktatlak.csak figyelj és tanulj ismerkedés közben.csak lessz belőled vmi ha nem vagy hülyegyerek.

23/ff

2010. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

íratlan szabályok ? például, nyugodtan taníthatsz :)


köszönöm

2010. jún. 20. 14:36
 15/30 anonim ***** válasza:
Utsó előttinek! Én a Csernusest műsort néztem meg a férfi témával egész jóra sikeredett. Bár az volt a baj, hogy inkább azt mutatta meg milyen ne legyen egy férfi. A 16 éves srác aki a vendégje volt, nos hát őt meg könnyű volt el kapni, és a fejéhez vágni mért nem az! Azt bántam hogy nem hozott fel a színpadra olyan nézőket, esetleg saját ismerőseit, akikben látta a férfit...Úgy talán többet lehetett volna tőle tanulni...
2010. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
linkeld már be légyszi azt a Csernusest-et.
2010. jún. 20. 14:45
 17/30 anonim ***** válasza:

Nem a leöcsizős srác vagyok:) de én is tudok pár íratlan szabályt:

Soha ne akarj több lenni mint aki vagy! Ne akarj maszk mögött előadni magadat. Sokszor a külső is maszknak számít! Egy jó megtévesztő kép, mai mögött nem az van ami valójában! Innentől kezdve az izmaidat, se a belső éned elrejtésére használd!

Legyél hiteles! Olyan dolgokról beszélj amik valóban rólad szólnak! Azaz vállald fel önmagadat, még akkor is, ha valamilyen tulajdonságod nem éppen a megfelelő! Próbálj meg bizonyos leinformáló szituációkat komolynak venni, és határozott válaszokat adni. Ne az látszódjon belőled, hogy valahol meg lehet téged fogni, valahol ott a gyenge pontod! A határozottság magabiztosság, némely helyzetben kemény fellépés mind-mind egy férfias tulajdonságról árulkodik! Ha társaságban vagy legyél mindig felkészült egy konfliktuskezelésre, vagy egy önmagadra irányuló kérdésre! Soha ne engedd hogy a saját véleményedet (főleg ha az egy nagyon is átrágott, megalapozott)megváltoztassa bárki, és bármi! Ilyenkor harcolj meg az igazadért! Soha ne félj! Se szituációktól, se emberektől! (most nem a fizikai félelemre gondoltam) Ezenkívül a munkahely, a felelősség vállalás, mások iránt saját magad iránt alakuljon ki minél jobban! Van még egy kulcsszó: Az elismerés (ami valójában akkor jelentkezik, amikor már képes vagy a barátaiddal, a többi sráccal is megértetni elhitetni, hogy te bizony már céltudatos irányban haladsz, már bizonyítottál, és bármikor képes vagy újra bizonyítani, hogy hiteles férfi vagy) Amikor ez sikerül akkor érezni fogod majd, hogy amikor legközelebb utolsónak mész be a kocsmába a haverjaid közé, akkor mindenki abbahagyja a sörivást, vagy a kávézást, (nem tudom milyen társaságban vagy) azonnal észreveszik hogy ott vagy, és minden tekintet feléd irányul majd, hogy üdvözöljenek, és amikor nem vagy ott te is téma leszel majd, ha mindent jól csináltál akkor nem negatív téma és amikor ilyen helyzetben találod magadat észre fogod venni hogy sokkal fontosabb vagy az emberek számára, és a lányok szeme is jobban felcsillan majd amikor egy ilyen srác van a társaságukban, és hidd el több sikereket érsz majd el! (sajnos ezeket a dolgokat még nagyon sok fiatalabb éretlenebb lány még nem biztos hogy minden szempontból értékelni fogja, de azokkal ne is törődj)Amúgy meg a túl sok kedveskedést sokszor csak kihasználják az ilyen lányok - ezzel is vigyázni kell! Remélem tudtam segíteni! 26/f

2010. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

utolsó!

nagyon köszönöm szépen hogy fáradtál! jól összefoglaltad köszönöm még egyszer

2010. jún. 20. 22:34
 19/30 anonim ***** válasza:
olvasd el Csernyus könyvét a férfit:D
2010. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

15:31 nagyon jól felvázolta a dolgokat.


De!!!


Szerintem 19 évesen nem igazán fogják a férfit látni benned. Mindegy, hogy fogsz kinézni, vagy mit csinálsz. Főleg a korban hozzád illő 16, 17, 18 éves csajok. Ők a 25, 26, 27 éves férfiakban látják a férfit. Akire felnézhetnek.... Szóval felesleges szerepet játszani. Inkább bulizz, szórakozz és élvezd az életet. A többi meg kialakul magától.

2010. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!