Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől férfi egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől férfi egy férfi?

Figyelt kérdés

sok lány nem látja bennem a férfit, sportolok, gyúrok, jól nézek ki (nem akarok nagyképű lenni..)

lehet hogy túl kedves vagyok hozzájuk? dehát csak így lehet bizalmat kelteni nem? az az alap. hihetetlen hogy nincs nekem 1 csajom se mikor tök rendes vagyok. :S


ha lehet normális válaszokat írjatok :(


19/f


2010. jún. 20. 13:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

"lehet hogy túl kedves vagyok hozzájuk? "


biztos

2010. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
legyél határozott és egy kicsit bunko...NE NAGYON!!!!! csinálj ugy mint egy alfa him xD
2010. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

aj alfa hím anyám de szar...


pedig szoktam velük viccelni, hogy szivatom őket valami dumával... .S

2010. jún. 20. 13:08
 4/30 anonim ***** válasza:

"pedig szoktam velük viccelni, hogy szivatom őket valami dumával... .S"


hiába, pedig ők sunázzák a legjobb puncikat és nem te.

2010. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
38%
Mitől férfi valaki?! -- HÁT BIZTOSAN NEM ATTÓL, HOGY 19 ÉVES................:(
2010. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Majd amikor legkevésbé számítasz rá, "becsap a ménkű". Türelem.
2010. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Sok csaj azthiszi, hogy a kedves srácok a kedvességükkel valamilyen hátrányukat akarják kompenzálni. Igazából most oldalakon keresztül tudnám fejtegetni neked az egész kapcsolati rendszer pszichológiai hátterét, hogy miért van ez amit leírtál, de több értelme van, ha aztmondom: Maradj ilyen amilyen vagy. Én pont ilyen vagyok mint te. Elég termetes, izmos vagyok, és szerintem kifejezetten jól nézek ki és nem láttam még olyan embert aki nálam lovagiasabban bánt volna a barátnőjével, mégis ritkán van barátnőm. De amikor nagyritkán találok valakit, akkor az a kapcsolat túl tesz mindenen. Nem azért nem találsz barátnőt, mert rosszul csinálod.... egyszerűen kevés az olyan lány aki erre érett és értékelni tudja a valóban férfias viselkedést. És ne rohangálj plázacicák után. Csak egy igazi nővel élhetsz igazán jó kapcsolatban, ilyen lány meg nem sok van.
2010. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm.

végre egy válasz

2010. jún. 20. 13:13
 9/30 anonim ***** válasza:

így van.

én érett gondolkodású, igazi nőnek mondhatom magam, és nekem az olyanok tetszenek, mint te. a bunkók taszítanak, ellentétben pár barátnőmmel, akiknek pont az jön be. ők még éretlenek...

ha tényleg igazi, komoly kapcsolatot akarsz, akkor egy olyan nő kell neked, mint én, de manapság kevés az ilyen.(mint ahogy az olyan pasiból is, mint amilyen te vagy.)

2010. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Ilyen az igazi férfi:

[link]

Ő az egyetlen igazi férfi a világon! Szeretnék hasonlítani rá, bár tudom, hogy lehetetlen de azért mégis!

19f

2010. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!