Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha munkatárssal randizok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha munkatárssal randizok, milyen külsővel jelenjek meg? A megszokott munkahelyi kinézet, vagy a privát életbeli?

Figyelt kérdés
Illetve már nem munkatárs, mert én pár hete felmondtam, de utoljára ott találkoztunk. Én fizikai munkát végeztem, és nem hoztam ki túl sokat a megjelenésből a munkahelyen. Melegítőbe, és egyenpólóba jártam, a hajam mindig össze volt fogva, nem volt rajtam egyáltalán smink, szóval úgy mentem ahogy felébredtem, és szemüveget hordtam. Ő így ismer, így hívott el találkozni. Viszont én a való életben nem szívesen jelenek meg ilyen külsővel, nem érezném jól magam, egy boltba bemenve sem. Kontaktlencsét szoktam hordani, kibontott hajjal megyek, és sminkelni is szoktam. Ezzel a külsővel viszont csak a facebookos képeimen látott. Most nem tudom mit tegyek. Ha a szokásos formámat hozom, akkor azt fogja érezni hogy kicsíptem magam, sőt talán nem is fog neki bejönni, hiszen egyszerű külsővel tetszettem meg neki. Ha olyan külsővel megyek mint dolgozni, persze normális ruhában, akkor meg én fogom készületlennek érezni magam, és nem lesz önbizalmam.
2018. aug. 6. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a privát életbeli formádban jelenj meg, mert úgy érzed jól magad. Persze túlöltözni nem kell, de picit nyugodtan csípd ki magad.
2018. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Úgy menj, ahogy a mindennapokban jól érzed magad. Ennyi a lényeg.
2018. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan privát külső. Csak a sminket ne vidd túlzásba, de a ruhád lehet csini, meg hajad is, meg minden.

Vakolat az ne legyen, az taszíthatja, ha ő smink nélkül szeretett meg.

2018. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kattog, kattog és kattog az elméd. Feleslegesen. Úgy menj, ahogy jól érzed magad, ez ennyire egyszerű.
2018. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen hózentrógeres kék munkaruha, meg bakancs. Mégis mi másban randizna az ember?
2018. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A privat formadban. Ha netan nem tetszik neki, akkor ugysem lenne hosszueletu a kapcsolat.
2018. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!